8 griežtos taisyklės, kurių laikosi Justin ir Hailey Bieber, siekdami išlaikyti tvirtą santuoką

Nuo tada, kai 2018 m. rugsėjį Justin ir Hailey Bieber susituokė, jų santuoka dažniausiai buvo stabili ir laiminga. Šiandien Bieberiai mini keturių metų vestuvių metines!

Pora kartu leidosi į daugybę kelionių, skiria vienas kitam gražius žodžius socialiniuose tinkluose ir palaiko vienas kitą sparčiai augančioje karjeroje. Žinoma, jų sėkmingi santykiai nėra tokie, kurie įvyko per naktį – jų įsipareigojimas vienas kitam reikalauja daug pastangų, sunkaus darbo ir vienas kito palaikymo. Tiek Justin, tiek Hailey per savo karjerą daug išgyveno ir daug sužinojo apie tai, ko reikia santykiams palaikyti.  Vienas iš svarbiausių raktų į sėkmingą santuoką – santykių taisyklių įgyvendinimas ir aktyvus jų laikymasis. 


Štai 8 santykių taisyklės, kurių laikosi Bieber šeima.


1. Jokio sekso prieš vedybas


Ne paslaptis, kad Justin ir Hailey judėjo greitu tempu, kalbant apie jų santykius. Po beveik dešimtmetį trukusios draugystės ir trumpo romantiško pasimatymo 2016 m., jiedu 2018 slaptas susituokė Manheteno teismo rūmuose, praėjus vos keliems mėnesiams po romantiškų santykių atkūrimo. Daugelis žmonių susimąstė, kodėl pora taip skubėjo legaliai susituokti. Atsakymas buvo aiškus ir Justin jį patvirtino: jie norėjo... pasimylėti.


Justin pusantrų metų išbuvo celibate, kol susituokė su Hailey, siekdamas jaustis arčiau Dievo – juk tiek Justin, tiek Hailey yra itin religingi.  Prieš praktikuodamas abstinenciją, Justin prisipažino, kad turi „sekso problemų“. Interviu žurnalui „Vogue“ jis sakė: „Manau, kad seksas gali sukelti daug skausmo. Kartais žmonės užsiima seksu, nes jaučiasi nepakankamai gerai. Nes jiems trūksta savivertės. Moterys taip daro, o vaikinai – taip pat. Norėjau tokiu būdu iš naujo atsiduoti Dievui, nes tikrai jaučiau, kad tai geriau mano sielos būklei“ , - teigė vyras.8 griežtos taisyklės, kurių laikosi Justin ir Hailey Bieber, kad išlaikytų tvirtą santuoką
8 griežtos taisyklės, kurių laikosi Justin ir Hailey Bieber, kad išlaikytų tvirtą santuoką
Vida Press2. Jokių mobiliųjų telefonų lovoje


Justin ir Hailey nustatė esminę taisyklę, kurią jie įtraukia į savo vakaro rutiną: jokių telefonų lovoje, nebent tai yra „absoliučiai būtina“. Hailey patvirtino šią taisyklę interviu su Elle leidiniu 2020 m.  Šios taisyklės esmė ta, kad porai mobilieji telefonai lovoje gali pakenkti ir juos išblaškyti, taip pat pakenkti jų romantiniam gyvenimui.


3. Jie nesikapsto po vienas kito praeitį


Kiekvieni santykiai susiduria su tam tikrais nesklandumais, įskaitant nesutarimus ir ginčus ​​vienas su kitu – Justin ir Haileynėra išimtis. Tačiau pora laikosi griežtos taisyklės, kai atsiduria ginče: nesikišti į vienas kito praeitį. Hailey apie šią taisyklę paatviravo supermodelio Ashley Graham podcast'o „Pretty Big Deal“ epizode. „Mes nesistengiame kištis į praeitį, nes nemanau, kad tai teisinga, ir man tai niekada nepatiko. Man nereikia, kad man primintų mano praeitį. Augimas yra svarbi sveikų santykių dalis“, – sakė ji.


4. Jokių pasibuvimų su Kourtney Kardashian


Pranešama, kad Hailey šią taisyklę įgyvendino netrukus po to, kai susižadėjo su Justin, o Kourtney Kardashian išsiskyrė su savo tuometiniu vaikinu Younes Bendjima dar 2018 metų rugpjūtį.  2016 m. Justin ir Kourtney sukėlė pasimatymų gandus, kai buvo pastebėti Los Andželo naktiniame klube. Anot HollywoodLife.com, Justin ir realybės šou žvaigždė „tiesiog susidraugavo“ po to, kai kartu nuėjo į keletą pasimatymų bažnyčioje. „Hailey turi visas priežastis jausti grėsmę“, – portalui HollywoodLife.com sakė artimas Hailey šaltinis.8 griežtos taisyklės, kurių laikosi Justin ir Hailey Bieber, kad išlaikytų tvirtą santuoką
8 griežtos taisyklės, kurių laikosi Justin ir Hailey Bieber, kad išlaikytų tvirtą santuoką
Vida Press5. Apribotas naudojimasis socialiniais tinklais


Socialinė žiniasklaida gali būti puiki priemonė užmegzti ryšius su kitais, tačiau ji taip pat gali būti pavojinga terpė patyčioms, net ir įžymybėms. Hailey prisipažino, kad anksčiau socialiniuose tinkluose buvo tyčiojamasi kibernetinėse erdvėse. „Sunku sutelkti dėmesį į savo gerovę ir psichinę sveikatą, kai kiekvieną kartą atidarius „Instagram“ kažkas griauna tavo darbą, santykius ar iš esmės bet kokius teigiamus dalykus jūsų gyvenime“, – rašė ji savo „Instagram“ istorijoje. 2018 m. Hailey taip pat pareiškė, kad neigiami komentarai apie jos santykius su Justin, pasirodę jos sklaidos kanale, jai sukėlė „nerimą“. Justinas ir Haile periodiškai išjungia savo „Twitter“ paskyras, kai socialinė žiniasklaida tampa per daug aktyvi. 


6. Pirmenybė sveikatai


Fizinis pasirengimas ir subalansuota mityba turi didelę reikšmę bendrai savijautai, tad kodėl gi neįsipareigojus gyventi sveikesnio gyvenimo būdo kartu su savo partneriu? Būtent tai Justin ir Hailey stengiasi daryti. Abu apsilanko „Instagram“, kad dokumentuotų savo treniruočių tvarką ir pažangą. Hailey skelbia apie savo kardio, karštosios jogos ir pilateso pratimus.  Jie valgo įvairius sveikus maisto produktus, įskaitant veganiškus ir vegetariškus patiekalus. 


7. Jie abu nori vaikų būdami jauni. Dažnai kyla klausimas, kai du žmonės diskutuoja apie santuoką, ar jie neplanuoja turėti vaikų. Justin ir Hailey susituokė prieš ketverius metus, o žiniasklaida nori sužinoti, ar jie planuoja praplėsti savo šeimą. 2021 m. „Amazon“ dokumentiniame filme „Justin Bieber: Our World“ Hailey sakė: „Mes visada kalbėjome apie tai, kad norime būti vedę ir būti jauni, kai susilauksime vaikų“. 8 griežtos taisyklės, kurių laikosi Justin ir Hailey Bieber, kad išlaikytų tvirtą santuoką
8 griežtos taisyklės, kurių laikosi Justin ir Hailey Bieber, kad išlaikytų tvirtą santuoką
Vida Press8. Kokybiškai praleistas laikas su šeima


Nors Justin ir Haily gyvena įtemptu grafiku, jie stengiasi praleisti laiką su savo šeimomis. Praėjus dviems mėnesiams po legalaus susituokimo, Justin ir Hailey šeimos susirinko į Padėkos dieną, kurią Justin surengė.  2021 m. vasarą Justin socialiniame tinkle „Instagram“ paskelbė mielą nuotrauką, kurioje jis ir Hailey bendrauja su visais Justin broliais ir seserimis. Pora dažnai susitinka su Hailey šeimos nariais, kai kartu lanko pamaldas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis