Cara Delevingne savo gerbėjams kelia didžiulį nerimą: itin sulysi manekenė įtariama priklausomybe sunkiems narkotikams

Modelio Cara Delevingne gerbėjai nerimauja, kad ji piktnaudžiauja narkotikais. Ypač po to, kai daugybė paparacių nuotraukų bei vaizdo įrašų parodė, kad mergina elgiasi neadekvačiai. 

Cara buvo pastebėta sutrikusi, kai ji atvyko į skrydį asmeniniu lėktuvu oro uoste Los Andžele. Žvaigždė buvo pastebėta iškėlusi kojas pro automobilio langą, kai ji keliavo į skrydį, o tada išlipo iš automobilio būdama be batų. Cara nuotraukose atrodo kaip niekuomet anksčiau sulysusi ir labai pavargusi.
Toks elgesys įvyko praėjus vos savaitei po to, kai 30-metė buvo nufotografuota čiulpianti kažkokią pypkę, sėdėdama viena pati automobilyje. Cara yra žinoma dėl ryškios asmenybės ir savotiško elgesio, tačiau gerbėjai mano, kad toks jos elgesys gali būti ženklas, kad žvaigždė patiria psichikos sunkumų ar dar blogiau - kenčia nuo priklausomybės stipriems narkotikams.


Gerbėjai, susirūpinę dėl pastarojo Caros elgesio, sukėlė gandus apie galimas modelio sveikatos problemas ar priklausomybę nuo narkotikų. Reikėtų pažymėti, kad modelis turi ADHD dėmesio sutrikimą.  Nors gerbėjai nėra visiškai tikri, kas su ja vyksta, jie vis tiek dėl jos nerimauja.


Anksčiau šią savaitę, prieš savo pasirodymus televizijoje „Šio vakaro šou, kuriame vaidina Jimmy Fallonas“ ir „Live Kelly And Ryan“, Cara išėjo pavalgyti greito maisto Los Andžele, o paparaciai ją nufilmavo. Nors ji garsėja savo keistu elgesiu, šį kartą kažkas buvo kitaip nei įprastai, nes ji neįprastai šypsojosi, netvarkingai judėjo ir įnirtingai pūtė rankomis susuktą cigaretę. Žmonės pastebėjo, kad ant jos kojų buvo dėmių, panašių į mėlynes ar šašus, tačiau tai gali būti psoriazės požymiai – odos ligos, apie kurią ji atvirai kalbėjo praeityje. 

Per patį interviu Cara, atrodė, kad buvo šiek tiek nervinga – ji greitai kalbėjo ir atrodė labai susijaudinusi. Kai ji bandė parodyti J. Fallon stebuklingą triuką, ji pakėlė kortelę į kamerą, leisdama žiūrovams ne tik pamatyti kortelę, kurią ji laikė, bet ir pastebėti, kaip ji dreba.


Jos elgesys kelia nerimą gerbėjams, kurie spėja, kad ji gali kovoti su tam tikra priklausomybe nuo narkotikų.  Cara Delevigne buvo apkaltinta narkotikų vartojimu dar 2013 m. Modelis buvo nufotografuota numetantis įtartiną baltų miltelių maišelį prie savo namų Londone, o paskui greitai jį paslėpusi užlipusi ant jo. Gerbėjai įtarė, kad maišelyje yra kokaino.
Tiesa ta, kad Cara polinkis į priklausomybes gali slypėti genetikoje. Cara Delevigne mama kovojo su priklausomybe nuo narkotikų. Anot DailyMail.com, jos mama Pandora Delevingne, augindama Carą, kovojo su priklausomybe nuo heroino. Tyrimai įrodė, kad genetika turi 40–60 % įtakos priklausomybei, o tai verčia gerbėjus manyti, kad Cara turi didesnę riziką susirgti šia liga ir kad ji dabar gali su ja kovoti.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis