Vilniaus maratone 5 kilometrus bėgo Ieva Swan: prie jos prisijungė ir Simas Kučas

Vakar daugiau kaip devyni tūkstančiai vilniečių bei miesto svečių dalyvavo kasmetiniame bėgime „Rimi Vilniaus maratonas 2022“. 

„Rimi Vilniaus maratonas 2022“, vyksiantis 2022 rugsėjo 11 d., rengiamas jau 19-tąjį kartą. Tai didžiausias bėgimas Lietuvoje, vykstantis kiekvieną rudenį sostinėje Vilniuje, sutraukiantis bėgimo profesionalus ir entuziastus iš visos šalies bei svečius iš užsienio. Kiekvienais metais maratonas pritraukia kelis tūkstančius sportininkų ir siūlo iki 6 distancijų.


Penkių kilometrų trasą išbandė ir garsūs šalies žmonės, tarp kurių buvo ir nuomonės formuotoja Ieva Swan. Ieva po nubėgtos distancijos su savo sekėjais pasidalijo ir įrašu, kuriame papasakojo savo įspūdžius:


„Kaip ir kiekvienais metais.. galiu tai drąsiai jau sakyti ! 🥳 nes Rimi Vilniaus maratone aš.. penktus metus? 😳 Šiandien dangus nepagailėjo lietaus, tačiau aš esu be proto dėkinga kūnui, kuris gali BĖGTI 🏃🏽‍♀️ Širdis dainuoja matat šitiek daug žmonių vienoje vietoje, o tikslas jų visų vienas - tiesiog finišuoti 🥳🏄🏽‍♀️ smagi distancija į kurią kiekvienais metais prikalbinu ir savo draugus, kurie ne itin daug bėgioja, tad šiai distancijai didelio pasiruošimo nereikia. Svarbu MAISTAS, kad kūnas gautų užtektinai energijos, vitaminų na ir žinoma prieš tai prasibėgti būtų gerai, nes kur kas lengviau trasą tuomet įveikti galima ❤️ na o jūs, ar dalyvavote maratone? kokią distanciją bėgote? 🥳“


Tarp kitų sporto entuziastų buvo matyti ir tenisininkas, buvęs I. Swan širdies draugas Simas Kučas. Garsūs asmenys buvo užfiksuoti stovintys greta vienas kito maratono metu.Ieva Swan ir Simas Kučas „Rimi“ Vilniaus maratone 2022
Ieva Swan ir Simas Kučas „Rimi“ Vilniaus maratone 2022
Lukas Balandis / BNS nuotr.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis