Karščiausios Holivudo poros - Bradley Cooper ir Irina Shayk meilės istorija: porai lemta ir vėl būti drauge?

Neseniai buvo pranešta, kad viena gražiausia pramogų pasaulio porų - aktorius Bradley Cooper ir modelis Irina Shayk ir vėl leidžia laiką drauge.

Pasak artimo porai šaltinio, kurį cituoja „Page Six“, buvo pranešta, kad Bradley ir Irina svarsto galimybę vėl susidraugauti ir netgi gali būti linkę turėti daugiau vaikų. Pora šiuo metu turi 5 - erių metų dukterį Lea De Seine. Taip pat Irina ir Bradley buvo pastebėt kartu paplūdimyje atostogaujant, tad artimi porai šaltiniai tvirtina, kad jie bando atgaivinti savo meilės liepsnas.


Bradley ir Irina visuomet buvo viena karščiausių Holivudo porų, tačiau taip pat viena privačiausių. Peržvelgsime A sąrašo aktoriaus ir supermodelio tylų romaną, įskaitant pirmuosius pasimatymus, gandus apie vestuves ir naują jų, kaip tėvų, gyvenimo skyrių. 


2015 m. sausio mėnesį, prieš pirmą kartą pasimatydama su Brad, Irina penkerius metus draugavo su futbolo žvaigžde Cristiano Ronaldo. Modelis ir sportininkas apie išsiskyrimą pranešė 2015 m. sausio mėn. „Associated Press“ paskelbtame pranešime. „Manėme, kad mums abiems būtų geriausia žengti šį žingsnį dabar“, – savo žinutėje sakė Ronaldo.


2015 m. balandžio mėnesį pradėjo sklisti gandai apie Bradley ir Irina pasimatymus. Jiedu pradėjo sklisti po to, kai Irina ir Bradley buvo pastebėti kartu žiūrintys Brodvėjaus spektaklį „Finding Neverland“. Tuo metu pora jau „bendravo“, – „Page Six“ sakė šaltiniai, tačiau jų santykiai tebebuvo „draugiški“. 


Vėliau tą mėnesį jie buvo pastebėti laiką drauge leidžiantys Met Gala vakarėlyje.Bradley Cooper ir Irina Shayk
Bradley Cooper ir Irina Shayk
Vida PressPo mėnesio jie buvo pastebėti besibučiuojantys ir susikibę rankomis po badmintono varžybų, tuomet pranešė „People“. 2015 m. rugpjūčio mėnesį pora kartu buvo matoma romantiškose atostogose Amalfio pakrantėje. Italijos paplūdimyje pora apsikabino ir bučiavosi. 


Bradley Cooper ir Irina Shayk
Bradley Cooper ir Irina Shayk
Vida Press2016 m. kovo mėnesį pora kartu debiutavo ant raudonojo kilimo „L'Oreal Red Obsession Party“ per Paryžiaus mados savaitę. Tai pirmoji jų nuotrauka, drauge pozuojant ant raudonojo kilimo.


Bradley Cooper ir Irina Shayk
Bradley Cooper ir Irina Shayk
Vida Press2017 m. kovo mėnesį pora susilaukė savo pirmojo vaiko – mergaitės, vardu Lea de Seine. Bradley Cooper ir Irina Shayk
Bradley Cooper ir Irina Shayk
Vida Press2018 m. gegužės mėnesį retai kada viešai matoma pora pasirodė viešumoje „Met Gala“. Irina buvo pasipuošusi suknele, kurią sukūrė „Atelier Versace“, o Bradley apsivilko „Tom Ford“ smokingą. Jiedu šypsojosi plačiomis šypsenomis ir susikibo rankomis.Bradley Cooper ir Irina Shayk
Bradley Cooper ir Irina Shayk
Vida Press2019 m. birželio mėnesį garsioji pora pareiškė apie skyrybas ir pareiškime spaudai teigė, kad „bando draugiškai sutarti dėl dukters globos sutarties“. Vėliau šaltiniai pranešė, kad pora išsiskyrė ir dėl įtempto darbinio grafiko, nes jiedu „gyveno visiškai atskirus gyvenimus“. Bradley Cooper ir Irina Shayk
Bradley Cooper ir Irina Shayk
Vida Press2022 m. rugpjūčio mėnesį Irina ir Bradley buvo pastebėti šeimos atostogų metu Bahamuose. Irina pasidalijo nuotrauka, kurioje pora šypsosi kartu, kai ji yra atsirėmusi į aktoriaus petį. Didžiausi poros gerbėjai po šių nuotraukų pasidalijimo netruko spėlioti, ar pora vėl bando įžiebti savo meilės liepsną.View this post on Instagram

A post shared by irina shayk (@irinashayk)

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis