Po žinios apie karalienės Elžbietos II mirtį, ketinama stabdyti serialo „The Crown“ filmavimus

Vakar, rugsėjo 8-ąją mirus Jungtinės Karalystės monarchei Elžbietai II, „Netflix“ serialo apie karališkąją šeimą „The Crown“ (liet. „Karūna“) kūrėjai ketina stabdyti šeštojo sezono filmavimo darbus.

Deadline“ atsiųstame komentare „The Crown“ scenarijaus autorius Peteris Morganas teigia: „Serialas „The Crown“ yra meilės laiškas karalienei Elžbietai II. Kol kas – tik tyla ir pagarba, daugiau neturiu, ką pridurti. Manau, iš pagarbos stabdysime filmavimo darbus“.Elžbieta II
Elžbieta II
Vida Press


Teigiama, kad „Netflix“ serialo kūrėjai jau kurį laiką galvojo, kokia bus serialo ateitis, jei jį tebekuriant mirs jos didenybė karalienė. Vienas iš režisierių Stephenas Daldry minėjo, kad tokiu atveju filmavimo darbai bus pristabdyti pagarbiam laiko tarpui.


Karūna (angl. The Crown) – amerikiečių ir britų istorinė drama apie karalienės Elžbietos II (Elizabeth II) valdymo laikotarpį. Serialo režisierius ir scenarijaus autorius Piteris Morganas (Peter Morgan), prodiusavo „Left Bank Pictures“ ir „Sony Pictures Television“ kompanijai „Netflix“. Pirmasis sezonas apima jaunosios karalienės Elžbietos II ir Filipo (Philip) 1947 m. vestuves bei karalienės sesers, princesės Margret (Margaret), 1955 m. sužadėtuves su RAF kapitonu Piteriu Tiaunzendu (Peter Townsend).[2] Antrajame sezone kalbama apie 1956 m. Sueco krizę, 1963 m. Jungtinės Karalystės ministro pirmininko Heroldo Makmilano (Harold Macmillan) atsistatydinimą ir princo Edvardo (Edward) gimimą. Trečiajame sezone dėmesys skiriamas 1964–1977 m. laikotarpiui, kuomet Didžiajai Britanijai dvi kadencijas vadovavo Heroldas Vilsonas (Harold Wilson). Taip pat pristatoma būsima princo Čarlzo (Charles) antroji žmona, Kamila Šend (Camilla Shand). Ketvirtasis sezonas – apie Margaret Tečer (Margaret Thatcher) pirmininkavimą ir ledi Dianos Spencer (Diana Spencer) nelaimingą santuoką su princu Čarlzu. 2022 m. pradžioje bus išleistas paskutinis penktasis sezonas.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis