Pramogų pasaulis gedi karalienės Elžbietos II: garsūs žmonės dalijasi prisiminimais ir archyvinėmis nuotraukomis su karaliene

Į karalienės Elžbietos II mirtį reagavo valstybių ir vyriausybių vadovai visame pasaulyje. Internete užuojautą reiškė ir daugybė Holivudo žvaigždžių, atlikėjų bei sportininkų.

Britų futbolo legenda Davidas Beckhamas instagrame prisiminė karalienės atsidavimą: „Iki paskutinių savo gyvenimo dienų ji oriai ir grakščiai tarnavo savo šaliai“. Karalienė įkvėpė savo lyderyste, o sunkiu metu guodė, rašė buvęs sportininkas greta nespalvotos jaunos Elžbietos II nuotraukos. „Tai, kaip visi šiandien jaučiamės sugniuždyti, rodo, ką ji reiškė žmonėms šioje šalyje ir visame pasaulyje“, – teigiama sportininko žinutėje.


Britų atlikėjas Eltonas Johnas, palaikantis artimus santykius su karališkąja šeima, rašė, kad labai liūdi kartu su visa šalimi. Karalienės vadovavimas, ano jo, buvo žavus ir šiltas. „Karalienė Elžbieta II nuo pat vaikystės iki šiandien buvo didelė mano gyvenimo dalis, man jos labai trūks“, – rašė E. Johnas.

Buvęs „bitlas“ Paulas McCartney`is mirusią monarchę prisiminė paviešindamas jaunos karalienės nuotrauką. „Tegul ilsisi ramybėje“, – rašė jis. Ir pridūrė: „Tegyvuoja karalius“.


„Rolling Stones“ vokalistas Mickas Jaggeris rašė, kad karalienė visą jo gyvenimą buvo kažkur šalia. Jis teigė vis dar prisimenąs, kaip būdamas mažas vaikas per televiziją stebėjo jos vestuves. Jis prisimena ją kaip nuostabią jauną moterį, o vėliau – kaip visų mylimą tautos močiutę.View this post on Instagram

A post shared by Mick Jagger (@mickjagger)


Britų metalo atlikėjas Ozzy Osbourne`as teigė, kad su savo šalimi liūdi „dėl mūsų didžiausios karalienės netekties“. Mintis apie Angliją be karalienės yra siaubinga, rašė jis.
Veiksmo filmų žvaigždė Sylvesteris Stallone instagrame rašė: „Tegul ši didžioji karalienė ilsisi ramybėje. Pasaulis dagiau niekada nematys tokio žmogaus kaip ji“. Aktorius paskelbė nuotrauką, kurioje jis stovi greta monarchės.
„Ji buvo nepalaužiama, ištverminga ir atsidavusi iki pat pabaigos. 70 tarnystės metų. Neįtikėtina“, – tviteryje rašė aktorė Bette Midler.


Atlikėja ir aktorė Barbra Streisand pavadino karalienę „konstanta mums visiems“, kurią gerbė visas pasaulis. Instagrame ji paviešino nuotrauką, kurioje moranchei tiesia ranką.


„Kokia elegantiška, neįtikėtina moteris“, – instagrame rašė aktorė Jennifer Garner.


„Oskaro“ laureatė Whoopi Goldberg tviteryje prisiminė susitikimą su karaliene 2009 metais. Ji jautė jai didžiulę pagarbą ir negalėjo patikėti, kad sėdi priešais karalienę. Savo žinutę kino žvaigždė baigė žodžiais: „Dieve, saugok karalių“.


tlikėja Janet Jackson paviešino bendrą nuotrauką su karaliene ir parašė: „Ilsėkis ramybėje, karaliene“.

Ir australų atlikėja Kylie Minogue buvo asmeniškai susitikusi su karaliene. Monarchė, anot jos, spinduliavo neįtikėtiną energiją ir aurą. „Buvau – ir esu – priblokšta“, – rašė ji.


Anot mados dizainerės Donatellos Versace, „praradome vieną nuostabiausių pasaulio moterų“. Karalienė buvo įkvėpimas mums visiems, dalijosi ji.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis