Kodėl Meghan Markle nekeliavo pas karalienę Elžbietą II prieš jos mirtį, nors buvo Londone?

Anglijos karalienė Elžbieta II ramiai mirė ketvirtadienio popietę Balmoralo dvare su šeima greta. Tarp karališkųjų asmenų, kurie keliavo į Škotiją palydėti karalienės į amžino poilsio kelionę, buvo princas Čarlzas, princas Viljamas ir princas Harry.

Vis dėlto greta karalienės nebuvo princo Harry žmonos Meghan Markle. Tiesa, jo žmona Meghan tuo metu buvo greta Škotijos - Londone.


Tačiau atrodo, kad tik princas Harry pasirinko kelionę į Balmoralą. Jis buvo pastebėtas atvykęs vienas netrukus po karalienės mirties.  Meghan Markle liko Londone, kai mirė karalienė. Nepaisant pirminių pranešimų, kad ir princas Harry, ir jo žmona leidosi į kelionę, vienas iš karališkųjų reporterių atskleidė, kad Markle nusprendė pasilikti Londone. Meghan, anot šaltinių, savo pasilikimą Londone argumentavo tuo, kad jai reikia prižiūrėti jos ir princo Harry vaikus - Archie ir Lilibet Diana.Kodėl Meghan Markle nekeliavo pas karalienę Elžbietą II prieš jos mirtį, nors buvo Londone?
Kodėl Meghan Markle nekeliavo pas karalienę Elžbietą II prieš jos mirtį, nors buvo Londone?
Vida PressTiesa, kad Meghan nenorėjo važiuoti palydėti karalienės į paskutinę kelionę, ko gero, nėra tiesa. Princas Harry ir Meghan palaikė labai artimus santykius su karaliene. Nepaisant pranešimų apie besitęsiančią įtampą tarp poros ir princo Harry brolio Wiliiam bei tėvo Charles, kuris dabar bus karalius, pora, regis, išliko artimi su karaliene. 


Jiedu pavadino dukrą jos vardu ir birželio mėnesį grįžo į Jungtinę Karalystę švęsti Karalienės platininio jubiliejaus. Atrodo, kad karalienės mirtis suburs šeimą, kurios santykiai, atrodo, vis dar niūrūs. Rugpjūtį M. Markle interviu „The Cut“ leidiniui užsiminė, kad jai sunku atleisti savo uošviams. „Norint atleisti, reikia įdėti daug pastangų. Aš tikrai aktyviai stengiausi, ypač žinodama, kad galiu pasakyti bet ką“, – sakė ji.


Karališkajai šeimai artimas šaltinis „Entertainment Tonight“ sakė, kad karališkosios šeimos atstovai buvo „nusivylę“ šiais Meghan komentarais. „Jie yra sunerimę, kad pasitraukusi iš karališkosios šeimos, teigdama, kad jai reikia privatumo, ji ir toliau viešai viešina šeimos reikalus“, – sakė šaltinis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis