Aktorė Jennifer Lawrence atvėrė širdį: prisipažino patyrusi du persileidimus

Aktorė Jennifer Lawrence, gegužės mėnesį su vyru Cooke Maroney susilaukusi pirmagimio, „Vogue“ papasakojo apie anksčiau patirtus persileidmus.

Jennifer Lawrence su „Vogue“ pasidalijo savo istorija apie tai, kaip ji pati vos nepasidarė aborto būdama 20-ies. Aktorė pastojo būdama 20-ies ir tada „šimtu procentų ketino“ pasidaryti abortą, rašo „Vogue“. Tačiau jai nespėjus išvykti, Monrealyje ji patyrė persileidimą.


Po daugelio metų Jennifer patyrė antrą persileidimą filmuodamasi kino juostoje „Don't Look Up“. Aktorė atskleidė, kad galiausiai jai reikėjo atlikti procedūrą, kurios metu iš gimdos pašalinami audiniai po persileidimo. Tuo metu ji ir jos vyras Cooke Maroney jau kuris laikas bandė pagausinti šeimą.Jennifer Lawrence
Jennifer Lawrence
Vida PressPora susituokė 2019-aisiais Rodo saloje. Šventėje dalyvavo apie 150 svečių, tarp kurių buvo tokios garsenybės kaip Adele, Amy Schumer, Kris Jenner bei Emma Stone. 


Praėjusių metų rugsėjį Jennifer patvirtino, kad laukiasi pirmagimio. Aktorė neslėpė, kad jau seniai svajojo apie šeimą ir norėjo vaikų. Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis