Adele slapta ištekėjo? Šias kalbas pakurstė paslaptinga atlikėjos „Instagram“ nuotrauka

Sekmadienio vakaro „Creative Emmy" apdovanojimų ceremonijoje 34 metų britų dainininkė Adele priartėjo prie EGOT nugalėtojų sąrašo po to, kai gavo „Emmy" apdovanojimą už geriausią išskirtinį specialųjį pasirodymą (televizijos koncertas „Adele“. : Tik vieną naktį.")

Norėdama atšvęsti, ji paskelbė savo „Emmy“ laimėjimo asmenukę be makiažo ir padėkojo visiems žmonėms, padėjusiems jai ten patekti, džiūgaudama: „Po velnių, aš esu tokia patenkinta!“.


Tačiau gerbėjai pastebėjo kažką, kas galėtų būti ir kitos svarbios šventės priežastimi – tai įkalčiai, kad ji ir jos vaikinas, sporto agentas Rich Paul... susituokė! 


Adele „Instagram“ įrašo fone gerbėjai pastebėjo žaidimo dėžutę su užrašu „The Paul's“. Tai galimai sufleruoja, kad Adele pavardė jau pasikeitė ir jiedu su Rich yra bendra šeima. Dainininkė savo santykius su Paul įtvirtino 2021 m. liepą, kai baigėsi skyrybų procesas su Simon Konecki, su kuriuo ji dalijasi 9 metų sūnaus Angelo globa.
„Paul`s“, – įrašo komentaruose pastebėjo vienas žmogus, klausdamas „Adele, ar tu ištekėjai?“. Greitai ir kiti gerbėjai puolė aiškintis, ką reiškia ta paslaptinga dėžutė ir kas tiksliai joje yra.  Kai kurie gerbėjai pastebėjo, kad tai gali būti „Mahjong“ plytelės, „Domino“ ar prabangus „Rummikub“ rinkinys, tačiau vardinė dėžutės juosta buvo tai, kas iš tikrųjų domino gerbėjus. 


Anksčiau šiais metais kai kurie gerbėjai skleidė gandus, kad Adele susižadėjo - tokias išvadas jie padarė dėl žiedo, kurį atlikėja mūvėjo. Po to, kai 2022 m. BRIT apdovanojimuose Adelė buvo pastebėta nešiojanti deimantą ant kairiojo bevardžio piršto, 2022 m. rugsėjo mėn. žurnalo „Elle Magazine“ viršelio istorijoje ji prašneko apie galimas sužadėtuves su Paul. 


Tiesa, Adele viešai iki šiol neigė gandus apie santuokos saitus su Paul. Na, o kaip yra iš tiesų, geriausiai žino tik abu poros nariai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis