10 įdomių faktų apie „Sostų karų“ sėkmę bandantį pakartoti serialą „Drakono namai“

Nuo paskutiniosios serialo „Sostų karai“ (angl. „Game of Thrones“) serijos praėjo jau daugiau nei trys metai. Rugpjūčio 22 d. įvyko pasaulinė dešimties dalių serialo „Drakono namai“ (angl. „House of the Dragon“) premjera.

„Drakono namų“ siužetas sukasi apie būsimosios Kalisės protėvius, Targarianų giminėę Būtent šios, ant drakonų skraidančios dinastijos kovą dėl Geležinio sosto ir jos nulemtą pilietinį karą pademonstruoja naujosios serijos. O kokie dešimt įdomių faktų yra žinomi apie „Drakono namus“?


„Drakono namai“ - vienas brangiausių HBO serialų


Kiekvienos „Drakono namų“ serijos biudžetas yra 20 milijonų dolerių, iš viso 200 milijonų JAV dolerių buvo skirta nufilmuoti serialą. Palyginti su „Sostų žaidimu“, kuris kiekvieną sezoną kainavo daugiau nei 100 mln. USD, tai vienas brangiausių HBO serialų.


Serialas paremtas tikrais įvykiais


Serialas yra adaptuotas iš tikros istorijos. Nors įkvėpimo sėmėsi iš George RR Martin 2018 m. romano „Ugnis ir kraujas“, serialas yra paremtas tikru Anglijos pilietinio karo įvykiu. 10 įdomių faktų apie „Sostų karų“ sėkmę bandantį pakartoti serialą  „Drakono namai“
10 įdomių faktų apie „Sostų karų“ sėkmę bandantį pakartoti serialą „Drakono namai“
Vida PressSeriale nestigs žiaurių scenų


Serialo kūrėjai teigia, kad „Drakono namuose“ žiūrovų laukiančios scenos bus kur kas žiauresnės nei pirmtake „Sostų karuose“. Jos bus dar brutalesnės, todėl nebus tinkamos jautrių nervų žiūrovams.


Serialo aktoriai turėjo daug darbo su perukais ir drabužiais


Dėl legendinio Targaryeno ilgų baltų plaukų daugelis aktorių filmavimų metu turėjo dėvėti perukus. „Perukai labai vargino“, - pripažino vienas iš serialo aktorių.


Serialas išsiskiria dideliu drakonų skaičiumi


„Sostų karuose“ išvydome tik tris drakonus, o naujame seriale pamatysime jų net kelias dešimtis. Be to, drakonai čia skirti ne tik reginiui, daugelis jų kurs savo personažus ir užims svarbią vietą į Targarianų sostų karus nukeliančiame seriale. 


Serialas gali priminti populiarų serialą „Karūna“ (angl. „The Crown“)


Daugelis tikisi, kad naujojo serialo pasakojimas labiau primins ne „Sostų karus“, o kitą populiarų serialą „Karūna“ (angl. „The Crown“). 10 įdomių faktų apie „Sostų karų“ sėkmę bandantį pakartoti serialą  „Drakono namai“
10 įdomių faktų apie „Sostų karų“ sėkmę bandantį pakartoti serialą „Drakono namai“
Vida PressJų nestinga net įžanginėje serijoje 


Įžanginėje serijoje iš viso bus 17 drakonų.


Serialas filmuotas daugelyje šalių


Serialas filmuotas ne vienoje šalyje. Serialo serijos nufilmuotos vaizdingose Kroatijos, Ispanijos, Portugalijos, Islandijos ir Jungtinės Karalystės vietovėse. 


Serialas turės daugiau serijų


Galbūt tai dar neprilygsta „Marvel“ visatos mastui, bet jei jums patinka „Sostų žaidimas“, per ateinančius penkerius metus turėtų būti daug tolesnių „Drakono namų“ epizodų.


Serialui keliami itin dideli reikalavimai


Serialas jau dabar apipintas daugybe spėlionių ir lūkesčių, iš kurių didžiausia yra „Sostų karų“ sėkmės našta. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis