Atlikėja Adele prisipažino patyrusi rimtą traumą

Atrodo, kad Adele hitas „Easy on Me“ galėjo būti parašytas jos sūnui Angelo. Ji atskleidė, kad jis netyčia jai sukėlė gana rimtą nugaros traumą.

Interviu „Elle“ popžvaigždė pasakojo, kad dar 2021 metų sausį ji susižalojo nugarą, kai netikėtai iš kampo iššoko jos aštuonmetis sūnus Angelo ir išgąsdino ją išeinant iš vonios.


Dėl incidento Adele pasislinko nugaros diskas, kuris yra šalia uodegikaulio. Adele sakė, kad sužalojimas jos visiškai nenustebino, nes nuo paauglystės ji susidūrė su nugaros problemomis. Ir vis dėlto, dėl patirtos traumos Adele net buvo atsidūrusi ligoninėje, jai teko iškęsti nemenkus skausmus, o diskomfortas dėl nugaros ją slegia iki šiol.


Tačiau nors sūnus, kurį ji dalijasi su savo buvusiu vyru Simon Konecki, dėl šios nelaimės tikrai įnešė į jos gyvenimą fizinio skausmo, jis taip pat suteikė jai begalinį džiaugsmą ir paskatino ją pagausinti šeimą.


Tame pačiame interviu ji pasidalijo: „Aš tikrai noriu daugiau vaikų. Aš esu namų šeimininkė, o stabilus gyvenimas man padeda muzikinėje srityje. Tačiau kol kas dovanoti sūnui keletą brolių ir seserų negaliu - teks palūkėti. Adele paaiškino, kad šiuo metu ji pernelyg panirusi į muzikinę karjerą.Adele
Adele
Vida PressInterviu ji taip pat atskleidė, paklausta, kur save mato po 10 metų: „Tikrai norėčiau dar kelių vaikų. Būtų nuostabu, jei galėtume tai patirti“. Tačiau ji pridūrė: „Jei nepavyks, džiaugiuosi, kad aš bent turiu Angelo. Aš tik noriu, kad jis būtų laimingas."


Atrodo, kad Adele taip pat rado tinkamą partnerį, su kuriuo galėtų susilaukti vaikų - tai sporto agentas Rich Paul. Ji atviravo žurnalui apie savo santykius su sporto agentu, sakydama: „Niekada nebuvau taip įsimylėjusi. Esu tiesiog apsėsta jo“. Pora neseniai pradėjo gyventi kartu 37,7 milijono dolerių vertės Beverli Hilso name, kurį Adele neseniai įsigijo iš Sylvesterio Stallone. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis