Garsusis serialas „Pretty Little Liars“ turi tęsinį - „Pretty Little Liars: Original Sin“: viskas, ką reikia žinoti apie šias kino serijas

„Pretty Little Liars: Original Sin“ yra amerikietiškas paauglių dramos televizijos serialas, kurį sukūrė Roberto Aguirre-Sacasa ir Lindsay Calhoon Bring. Serialą transliuoja HBO Max, jis yra garsiojo serialo „Pretty Little Liars“ tęsinys.

Tai ketvirtasis televizijos serialas, priklausantis „Pretty Little Liars“ franšizei, paremtai Saros Shepard romanų serialu ir vykstantis tuo pačiu tęstinumu kaip ir ankstesnės serijos. Serialas pasakoja apie paauglių mergaičių grupės gyvenimą, kurios pradeda patirti siaubą nuo paslaptingo užpuoliko, vardu A, ir laiko jas atsakingomis už kažką tragiško, įvykusio praeityje. Seriale vaidina jaunų aktorių ansamblis, kuriam vadovauja Bailee Madison, Chandleris Kinney, Zaria, Malia Pyles ir Maia Reficco.


„Pretty Little Liars“ serialas iš pradžių buvo rodomas per „Freeform“ kanalą 2010–2017 m., sekdamas jaunų vidurinės mokyklos mergaičių grupę. Naujasis Roberto Aguirre-Sacasa ir Lindsay Calhoon Bring darbas, turės panašią prielaidą. Drama, kuri oficialiai nebuvo įvardyta kaip senojo serialo atgimimas ar atgimimas, vyks šiais laikais, praėjus 20 metų po to, kai „tragiškų įvykių serija vos nesugriovė mėlynojo Milvudo miesto“. 


 „Esame tokie didžiuliai gerbėjai to, ką sukūrė originali serialo kūrėja I. Marlene King ir jos ikoniniai aktoriai, tad žinojome, kad turime laikyti originalų serialą #CANON ir daryti kažką kitaip“, – sakė Aguirre-Sacasa, pareiškimas apie naują laidą. „Taigi, mes linkstame į įtampą ir siaubą šiose serijose, kurios, tikimės, pagerbs tai, ką gerbėjai pamėgo populiariame seriale, kartu įausdami naujų, netikėtų elementų“, - sakė Aguirre-Sacasa.


Pirmosios trys serialo buvo parodytos HBO Max platformoje liepos 28 d.. Du papildomi serialo epizodai pasirodys rugpjūčio 4 ir 11 d., o paskutinių trijų dalių premjera bus pademonstruota rugpjūčio 18 d.


Ar senieji aktoriai pasirodys naująjame seriale? Aktorė Shay Mitchell 2021 m. rugpjūtį pasakė, kad ji neatmes galimybės pasirodyti „Pretty Little Liars: Original Sin“ serijose. „Niekada nesakyk niekada“, – „E!'s Daily Pop“ sakė aktorė.


O štai aktorė Lucy Hale 2021 m. lapkritį „Variety“ pasakė, kad ji tikrai nevaidins „Pretty Little Liars: Original Sin“ serijose nei už kameros, nei už jos ribų. „Kiek aš žinau, niekas iš originalių serijų aktorių nedalyvaus serialo pratęsime“, - sakė ji.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis