Drastiški Kylie Jenner pokyčiai nelieka nepastebėti: ar tikroji Kylie gali būti mirusi ir pakeista kitu asmeniu?

Socialiniame tinkle „Twitter“ viena iš programėlės naudotojų paskelbė nepaprastą teoriją, kuri turėtų paaiškinti 25 metų milijardierės Kylie Jenner išvaizdos pasikeitimą bėgant metams. 

Vienas gerbėjas mano, kad tiesa yra daug gilesnė nei plastikos chirurgija ir lūpų putlinimas. Gerbėjo teorija teigia, kad tikroji Kylie Jenner... mirė 2013 m. „Twitter“ vartotojas Luca paskelbė savo teoriją, kad Kylie, kuriai tuomet buvo 16 metų, mirė ir buvo pakeista kitu asmenimi, todėl jos išvaizda labai pasikeitė nuo tada, kai jos šeima išgarsėjo.  „Nauja sąmokslo teorija: Kylie Jenner mirė 2013 m., o ją pakeitė klonas, kuris visiškai nepanašus į ją“, – tviteryje rašė jis.Kylie Jenner
Kylie Jenner
Vida PressKylie Jenner
Kylie Jenner
Vida PressGerbėjas paskelbė dvi nuotraukas – vieną, kai Jenner buvo maždaug 14 ar 15 metų, o kitą – kai jai buvo 19 metų. Lyginant abi šias nuotraukas, Kylie nė kiek nepanaši į savo buvusią save, todėl Luco atsakymuose žmonės pasidalijo, kad sutinka su jo nuomone.


„Jau kurį laiką apie tai galvoju“, – rašė vienas vartotojas. „Visiškai kitoks žmogus ne tik fiziškai. Visa jos asmenybė, balsas, viskas yra kitaip. „Aš tuo tikiu 100 000 procentų“, – rašė kitas.


Kaip matyti toliau esančioje nuotraukoje, Kylie gyvenime 2013–2014 m. įvyko šiek tiek drastiškų pokyčių – tai yra teorijos pagrindas. Jos išvaizda tuo metu sukėlė daug pokalbių, tačiau bėgant laikui gavome atsakymus į klausimus apie tai, kas iš tikrųjų slypi už jos naujos išvaizdos. Kylie praeityje patvirtino, kad pasikoregavo lūpų formą. 2018 m. spalio 17 d. duodama interviu „Refinery29“ jos slaugytoja patvirtino, kad tai vienintelė jai atliekama plastinė procedūra, kurią ji atlieka tik norėdama „šiek tiek papūsti“ savo lūpas. Kylie Jenner šiuo metu
Kylie Jenner šiuo metu
Vida Press


Ir vis dėlto, kai kurie Kylie gerbėjai regi ne vien lūpų formos pokytį, bet ir akių, nosies bei kūno formų. Ar iš tiesų Kylie galėjo būti pakeista klonu? Ko gero, tuo niekuomet nesužinosime.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis