MTV VMA apdovanojimuose pasirodęs Johnny Depp sukėlė prieštaringas reakcijas 

Aktorius Johnny Deppas dėl nežinomų priežasčių pasirodė 2022 m. MTV vaizdo muzikos apdovanojimuose.

Nepaisant didžiausių pastangų, jis nėra gerai žinomas kaip muzikantas, taip pat pastaruoju metu nevaidino jokiuose populiariuose filmuose ir nėra MTV demografinėje grupėje. Ir vis dėlto būtent jis buvo pakviestas tapti tapti kone pagrindiniu renginio akcentu - vienu metu jis scenoje pasirodė kaip holograma, apsirengęs MTV VMA's apdovanojimų statulėlę primenančiu „mėnulio žmogumi“.


Pasirodęs kaip holograma, jis juokavo: „Ei, žinai ką? Man reikėjo darbo“. Po to jis, vartodamas keiksmažodį, pakvietė visus žiūrovus grįžti prie muzikos. Keiksmažodį transliacijos režisieriai eterio metu užtildė.  


Vos tik pasirodžius žiniai apie aktoriaus pasirodymą garsiuose apdovanojimuose, socialinėje medijoje pasipylė įvairūs komentarai. Daugelis jų buvo negatyvūs. Aktorius sulauk įvairių reakcijų sulaukė dėl to, jog vos prieš kelis mėnesius vyko skandalingas ir daug dėmesio sulaukęs teismo procesas dėl buvusios žmonos Amber Heard šmeižto. Prisiekusieji nutarė, kad A. Heard apšmeižė J. Depp ir privalo jam sumokėti didžiulę piniginę kompensaciją.MTV VMA apdovanojimuose pasirodęs Johnny Depp sukėlė prieštaringas reakcijas
MTV VMA apdovanojimuose pasirodęs Johnny Depp sukėlė prieštaringas reakcijas
Vida PressSocialinėje medijoje „Twitter“ kaipmat pasirodė komentarų, kuriuose žmonės kritikavo apdovanojimų organizatorius.  „Žinote, kas keisčiausia dėl Johnny Deppo pasirodymo VMA? Iki šių metų jie niekada net nepaminėjo jo vardo, kalbant apie muziką. Tai buvo kažkokia keista, tyčinė, „smėlio asilo“ pozicija, kurios jie savavališkai ėmėsi norėdami supykdyti žmones“, - rašė vienas iš socialinės medijos narių. „Nuoširdžiai smerkiu VMA organizatorius, kurie įtraukė Johnny Depp į šį renginį. Mane pykina. Muzikos pramonė visiškai nepasikeitė. Nenustebino, bet vis tiek nusivyliau.“, - rašė kitas žmogus,


Tiesa, nors šiais metais aktorius nebuvo nominuotas jokiose kategorijose, praeityje jis yra laimėjęs net 5 šių apdovanojimų statulėles.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis