Internete skinda kraupi nuotrauka, neraminanti Kendall Jenner gerbėjus (FOTO)

Pasaulyje vis labiau populiarėja klaidinančios nuotraukos, kurios suteikia iliuzija, jog, pavyzdžiui, fotografuota katė rodo nepadorų gestą, o mergina su maudymosi kostiumėliu yra nuogut nuogutėlė.

Tokios nuotraukos dažniausiai internautus prajuokina iki širdies gelmių. Ypač - kai į kadrą patenka jų mylimos įžymybės. Galimybę pasijuokti turėjo ir modelio Kendall Jenner gerbėjai, kurie tiesiog pašėlo pamatę žvaigždės nuotraukąAuksinių Gaublių vakarėlio.

Joje Kendall kartu su seserimi Kylie bei modeliu Hailey Baldwin smagiai pozuoja sedėdamos ant sofos. Nuotrauka kaip nuotrauka, tačiau atidžiau pažvelgę į Kendall gerbėjai nustėro - atrodo, jog nuotraukose ji neturi vienos kojos, o antroji modelio koja nenatūraliai pakrypusi į kairę pusę!

Gerbėjus neraminančią nuotrauką rasi ČIA.

Laimei, akylas gerbėjas pastebėjo, jog Kendall Jenner yra paprasčiausiai sukryžiavusi kojas, o kita jos koja slepiasi po suknele. Nors ir pagaliau įmynus nuotraukos mįslę, ji vistiek atrodo kraupiai - lyg iš siaubo filmo!

Na, Kendall bent jau turės vieną nuotrauką įsivaizdvimui, kaip atrodytų, jei būtų herojė iš Amerikietiškos siaubo istorijos...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis