Išrinkti įtakingiausi Lietuvos popkultūros asmenys

Lietuvos elito nuomone, įtakingiausi popkultūros žmonės Lietuvoje 2022 metais – Andrius Mamontovas, Marijonas Mikutavičius ir Arūnas Valinskas.

Lietuvos elito nuomone, įtakingiausi popkultūros žmonės Lietuvoje 2022 metais – Andrius Mamontovas, Marijonas Mikutavičius ir Arūnas Valinskas. Jie iš lentelės aukštumų nesitraukia jau kelerius metus iš eilės.


Aštuntus metus iš eilės naujienų portalo „Delfi“ užsakymu vykusi apklausa parodė, kad įtakingais elitas laiko ir „Dviračio žinių“ kūrėją Haroldą Mackevičių, „G&G Sindiktas“ lyderį Gabrielių Liaudanską-Svarą – jie patenka į penketuką. Toliau elito sąraše rikiuojasi rašytojas, žurnalistas Andrius Užkalnis, atlikėjas Vidas Bareikis, dainininkė Monika Liu, atlikėja Justė Arlauskaitė-Jazzu, o dešimtuką užbaigia žurnalistas Ramūnas Zilnys.View this post on Instagram

A post shared by juste arlauskaite (@jjazzu)Ekspertų apklausą „Delfi“ užsakymu atliko žurnalas „Reitingai“.


Tuo metu visuomenės apklausoje įtakingiausiųjų trejetukas liko toks pat, kaip ir elito, tik pirmuoju numeriu rikuojasi A. Valinsko pavardė, o trečiuoju – A. Mamontovo. Lietuvos žmonės įtakingais taip pat laiko A. Užkalnį, B. Nicholson, J. Statkevičių, E. Dragūną, J. Arlauskaitę-Jazzu, G. Liaudanską-Svarą, G. Drukteinį.


Visuomenės apklausą atliko rinkos ir visuomenės nuomonės tyrimų bendrovė „Spinter tyrimai“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis