Įspūdingos poros: Europos krepšinio čempionate dalyvausiančius krepšininkus visokeriopai palaiko jų antrosios pusės

Rugsėjo pirmąją prasidėsiantis Europos krepšinio čempionatas prie televizoriaus ekranų pritrauks daugybę sporto mylėtojų bei entuziastų. Už Lietuvą čempionate žaisiančius krepšininkus palaikys ne tik tautiečiai, bet ir jų mylimosios - žmonos, draugės.

Šiuos krepšininkus bei jų antrąsias puses sieja itin šiltas bei tvirtas ryšys. Atrinkome gražiausias krepšininkų bei jų mylimųjų poras. Pasidairykite!


Jonas Valančiūnas ir Eglė Valančiūnienė


Su Toronto „Raptors“ komanda vasarą plušėjęs Jonas Valančiūnas sugrįžo į Lietuvą ir prisijungė prie Pasaulio taurės varžyboms besirengiančios besirengiančios nacionalinės vyrų rinktinės stovyklos. Visose profesinėse veiklose jį visokeriopai palaiko jo mylimoji - žmona Eglė Valančiūnienė. Pora 2014 metais susituokė Šiluvos Švč. Mergelės Marijos Gimimo bazilikoje. Sportininkas savo išrinktajai pasipiršo 2013 metų liepą, po pusmečio draugystės, ir įteikė Eglei prabangų, briliantais puoštą žiedą. Pora drauge augina du sūnus.View this post on Instagram

A post shared by Jonas Valanciunas (@jvalanciunas)Domantas Sabonis ir Shashana Rosen


Neseniai buvo pranešta, kad krepšininkas Domantas Sabonis su amerikiete žmona Shashana Rosen išsikraustė iš Los Anželo. Buvo paskelbta, kad krepšininkas Domantas Sabonis persikėlė žaisti iš Indianos „Pacers“ į Sakramento „Kings“ ekipą. Domantas Sabonis taip pat sugrįžo į Lietuvą ir prisijungė prie Pasaulio taurės varžyboms besirengiančios besirengiančios nacionalinės vyrų rinktinės stovyklos. Kartu su juo visur keliauja ir jo mylimoji, žmona Shashana Rosen. Jaunuoliai žiedus sumainė prieš pusmetį, o pirmoji vaikelio susilaukė Lietuvai ypatingą dieną - kovo 11-ąją. Savo asmeninį gyvenimą nuo smalsių akių slepiantys Domantas ir Shashana susituokė praėjusiais metais, jaukioje privačioje ceremonijoje Prancūzijos pilyje.

Arnas Butkevičius ir Laurita Butkevičienė


Krepšinio klubo Vilniaus „Rytas“ žaidėjas Arnas Butkevičius 2018 m. vedė savo išrinktąją vizažistę Lauritą Vilkaitę. Santuokos saitais įsimylėjėliai susisaistė vienoje gražiausių Lietuvoje – Švėkšnos bažnyčioje. Sužadėtuvėms krepšininkas pasirinko saulėtąją Barseloną. Su mylimuoju išvykusi atostogų mergina nenumanė, kad netrukus taps sužadėtine, o praėjus lygiai metams – ir žmona. Šiuo metu graži pora drauge augina du vaikus.


Donatas Tarolis ir Smiltė Tarolė


Lietuvos profesionalus krepšininkas, rungtyniaujantis Rumunijos Oradijos „CSM“ klube Donatas Tarolis jau septynerius metus puoselėja šiltus jausmus savo žmonai Smiltei Tarolei. Liepos mėnesį savo socialinės medijos paskyroje pasidalijo jautriais žodžiais: „For richer, for poorer, in sickness and in health♥️(liet. turte, skurde, ligoje ir sveikatoje) 7 metai kartu ir pirmieji metai santuokoje! 🔙 2021.06.26 #1stWeddingAnniversary“


View this post on Instagram

A post shared by Donatas Tarolis (@donce_27)Dovis Bičkauskis ir Ignė Bičkauskienė


Vilniaus „Rytą“ palikęs krepšininkas Dovis Bičkauskis kartu su žmona Igne Bičkauskiene augina sūnelį. Pora kartu dalijasi ne tik vaiko auginimo džiaugsmais bei iššūkiais, bet ir kelionių įspūdžiais - šeima kartu drauge mėgsta keliauti.Eimantas Bendžius ir Inga Bendžiuvienė


Lietuvos krepšininkas, žaidžiantis Italijos Sasario „Dinamo“ komandoje Eimantas Bendžius E.Bendžius mylimąją Indrę vedė prieš dvejus metus, jiedu susituokė 2015-ųjų liepą. 2017 m. paskelbta, kad jiems gimė dukrelė. Daugelį metų kartu esanti pora iki šiol išlaiko tvirtus ryšius.View this post on Instagram

A post shared by Eimantas Bendzius (@bendzius22)Laurynas Birutis ir Greta Birutė


Šių metų birželio 25 - ąją dieną aukso žiedus sumainė krepšininkas Laurynas Birutis ir jo išrinktoji Greta Matusevičiūtė. Jų vestuvės įvyko Lentvaryje, Viešpaties Apreiškimo Švč. Mergelei Marijai bažnyčioje. Pora drauge jau ne vienerius metus ir atrodo itin darni bei tvirta.


View this post on Instagram

A post shared by Greta Birutė (@gretabirute)

Martynas Echodas ir jo mylimoji Domantė


Martynas Echodas – Lietuvos krepšininkas, vidurio puolėjas. Šiuo metu žaidžia Vilniaus „Rytas“ komandoje. Martynas jau kuris laikas įsipareigojęs mylimajai Domantei. Nors pora dar nėra įteisinusi savo santykių, matyti, kad jaunuolius sieja itin šiltas ryšys.

Osvaldas Olisevičius ir Gabrielė Pečiulytė
Krepšininkas Osvaldas Olisevičius vysto šiltus ir nuoširdžius santykius su savo mylimąja, grožio specialiste Gabriele Pečiulyte. Nors pora dar nėra įteisinusi savo santykių, plika akimi galima regėti, kad šiuos žmonės sieja stipri meilė.


View this post on Instagram

A post shared by Osvaldas Olisevičius (@osvaldukas13)
Regimantas Miniotas ir Modesta Miniotė


Iš Kėdainių kilęs krepšininkas Regimantas Miniotas džiaugiasi laime su savo žmona, Modesta Miniote. Krepšininkas ne per seniausiai pasidalijo ir romantišku kadru iš judviejų vestuvių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis