Neįtikėtina meilė katėms: 3 atlikėjos Taylor Swift katės gyvena geresnį gyvenimą nei daugelis žmonių

Taylor Swift muzika ne tik skamba populiariausių muzikos topų sąrašuose, bet taip pat Taylor yra šilta bei žaisminga asmenybė. Taylor yra žinoma dėl savo meilės katėms - namuose ji augina tris kates, vardu Meredith, Olivia ir Benjamin. 

Nenuostabu, kad dainininkė ir dainų autorė yra apsėsta savo kačių (ji net turi auskarus su jų veidais). Taip ir turėtų būti, nes jie yra žavingi. Ji užsimena apie juos savo dainoje „Gorgeous“ su žodžiais: „Manau, aš tiesiog suklupsiu namuose pas savo kates“. Sklando gandai, kad kiekviena katė atliko vokalinį epizodą įvairiose Taylor diskografijose. Tiesą sakant, kuomet Taylor karantino metu įrašinėjo vokalą, ji pavadino savo namų studiją The Itty Bitty Kitty Committee, pažymėdama, kad jei uždarytų duris katėmis, jos taip garsiai miauktų, kad kiltų problemų įrašant muzikinius kūrinius.
Taylor žavėjosi katėmis net iki jos pasirodymo filme „Katės“.  „Cats“ ji parašė dainos žodžius ir kartu su Andrew Lloyd Webber parašė muziką filmui „Beautiful Ghosts“.


Bet grįžkime prie tikrųjų Taylor kačių. Meredith, Olivia ir Benjamin yra reguliariai demonstruojamos jos socialinėje medijoje ir jos profesinėje veikloje. Katė Olivia pavadinta legendinės detektyvės ir kapitonės Olivia Benson vardu, kurią vaidino Mariska Hargitay filme „Teisė ir tvarka: SVU“. Katė Meredith pavadinta šiuo vardu dėl Ellen Pompeo vaidmens filme „Grey's Anatomy“. Katinas Benjamin pavadintas būtent taip dėl pagrindinio Brad Pitt vaidmens filme „Keista Bendžamino Batono byla“.View this post on Instagram

A post shared by Taylor Swift (@taylorswift)

Nejuokaujama, kad Taylor Swift katės gyvena geriau nei daugelis iš mūsų. Taylor katės visur eina kartu su ja. Jos dažnai yra jos profesinių projektų dalis. Jos katės turi savo asmenines kačių kuprines, skirtas laikui, praleistam važinėjant privačiais lėktuvais. Ir visi jų turimi daiktai yra pažymėti vardais, įskaitant drabužius, namų apyvokos reikmenis, aksesuarus, bagažą, žaislus ir kita.


Jos visuomet privačiu lėktuvu skraido drauge su Taylor ir gauna geriausias sąlygas viešbučiuose. Tiesą sakant, Taylor sudaro net ilgesnį sąrašą, ko galėtų prireikti jos katėms viešbučio kambaryje nei jai pačiai. Taip pat katės nuolat gauna patį kokybiškiausią maistą, joms tiekiamas švarus terminis vanduo ir jos taip pat turi savo asmeninį veterinarą.

Be to, kuomet Taylor nebūna namie, kates linksmina ir su katėmis žaidžia atlikėjos pasamdytas kačių prižiūrėtojas.


Taylor kadaise viename interviu sakė: „Katės yra tikrai šaunios. Jos tikrai puikios. Jie labai orūs. Jie nepriklausomi. Jie labai sugeba susitvarkyti su savo gyvenimu ir, jei tą dieną tam tinkate, jie galbūt skirs jums laiko. Žinai, tarp zefyrų karų ir kitų ankstesnių įsipareigojimų. Šiuos kačiukus apauginame beveik tiek pat, kiek ir Taylor

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis