9 santykių patarimai iš Khloe Kardashian lūpų

Nuomonės formuotoja Khloe Kardashian dažnai yra asmuo, į kurį jos garsiosios seserys Kardashian kreipiasi dėl gyvenimo ir santykių patarimų, tačiau būtent ši sesuo išgyveno bene sunkiausią meilės gyvenimą. 

Kardashian televizijos realybės šou ir kitų filmų gerbėjai stebėjo, kaip ji paliko neramią santuoką su Lamar Odom ir išgyveno daugybę Tristan Thompson sukčiavimo skandalų. Vis dėlto dviejų vaikų mama vis tiek sugebėjo atskleisti keletą išmintingų santykių išminties, net jei ji ne visada klauso savo pačios patarimų. Štai keletas kartų, kai Khloe Kardashian davė santykių patarimų, kuriais ir ji pati turėtų vadovautis.


1. Santykiai turi tau padėti, o ne skaudinti. Dar 2018-ųjų spalį Kardashian savo „Instagram“ paskyroje paskelbė kai šį santykių patarimų vaizdą. Ji patarė žmonėms atsikratyti bet kokių neigiamų žmonių savo gyvenime. „Išlaisvinkite save nuo neigiamų žmonių. Santykiai turi padėti, o ne pakenkti. Apsupkite save žmonėmis, kurie atspindi žmogų, kuriuo norite būti“, – rašė ji.


2. Nekeisk savęs į vyrą, kuris apgaudinėja. Savo laidos „Keršto kūnas“ epizode Khloe kalbėjo apie tai, kad ji buvo apgauta ir kaip tai gali sugriauti žmogaus pasitikėjimą.  „Būti apgautam yra baisu, bet tai nereiškia, kad reikia pasakyti: „Žmogau, jei aš atrodyčiau kaip ji, galbūt to nebūtų nutikę“, – sakė ji. „Tikriausiai tai vis tiek būtų įvykę. Liūdna pasakyti, bet tai yra jo reikalas“.


3. Dėl sukčiavimo kaltas ne tas, kuris buvo apgautas. Kitame interviu leidiniui „Variety“ Khloe buvo paklausta, kaip ji viską tvarkė, kilus Thompson sukčiavimo skandalui. Ji kalbėjo apie tai, kad moteris neturėtų būti kaltinta, jei jos partneris ją apgaudinėja.  „Tai liūdna ir labai daug užkrauna ant moterų pečių emociškai. Tai didelė našta, ir aš nemanau, kad vyrai suvokia, ką tai daro psichologiškai moterims“, – sakė ji. 4.Jei dėl to jis jausis mylimas, jam būtinas dėmesys. Serialo „Keeping Up With The Kardashians“ serijoje Kim Kardashian pasakojo Khloe apie ginčą su savo buvusiu vyru Kanye West. Ji paminėjo, kaip jis vaikiškai elgėsi, nes negaudavo jam patinkančio dalyko. Tai išklausiusi, Khloe pasakė: „Bet jei dėl to jis jausis geriau, jei dėl to jis jausis labiau mylimas, ar nenori tiesiog jam padėti?“


5.Mes visi darome klaidų. Mes esame žmonės. Šiame patarime Khloe kreipėsi į Thompson ir prabilo apie tai, kaip ji nemano, kad jis yra blogas žmogus. „Atleidžiu Tristan. Nemanau, kad jis blogas žmogus“, – sakė Kim. „Mes visi darome klaidų. Mes esame žmonės.9 santykių patarimai iš Khloe Kardashian lūpų
9 santykių patarimai iš Khloe Kardashian lūpų
Vida Press6. Ir kad ir kaip tai skambėtų klišiškai, laikas tikrai viską išgydo. Vienu atveju gerbėjas tviteryje papasakojo apie tai, kaip reikia įveikti širdies skausmą. Kim atsakė į tai su kai kuriais patarimais.  Ji rašė: „Apgailestauju, kad tai girdžiu. Ir kad ir kaip klišiškai tai skambėtų, laikas tikrai viską išgydo. Skirk sau laiko“.


7. Tu niekada nenustoji mylėti. Kai ką nors mylite nuoširdžiai, tikrai, niekada negalėsite jo nemylėti. Tai dar viena citata apie meilę, kurią Khloe paskelbė savo „Instagram“ paskyroje. „Jūs rasite tik tą, kuris jus labiau mylės. Tuo metu jūsų sena meilė nesijaus tokia stipri, bet tai yra širdis, kuri niekada neleis pamiršti to, kas kada nors padarė jus laimingus“, – rašė ji. 


8. Į naujus santykius negalima įtraukti praeities bagažo. Interviu „BuzzFeed“ moteris pasakė keletą išmintingų žodžių apie įsitraukimą į kitus santykius po skausmingo išsiskyrimo. Ji paminėjo, kad jei būtų tokioje padėtyje, ji į naujus santykius stengtųsi neįtraukti praeities bagažo. 


9.Susikoncentruokite į tai, kas jus padarytų laiminga. Gerbėjas socialiniame tinkle „Twitter“ paklausė Khloe, ką ji patartų savo dukrelei, kai paaugs. Kardashian atsakė: „Stenkitės nepateisinti kitų lūkesčių, ypač kai jie gyvena ne taip. Susikoncentruokite į tai, kad padarytumėte save laimingu.“Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis