M.Drobiazko prabilo po skandalingojo pasirodymo Sočyje: „Mums yra didžiulis malonumas skirti savo meną tiems, kam to reikia labiausiai“

Šokių ant ledo pora Margarita Drobiazko ir Povilas Vanagas ne per seniausiai pasirodė Rusijos prezidento atstovo spaudai D. Peskovo žmonos T. Navkos Sočyje rengiamame ledo šou.

Žinia apie tai, kad šokėjų ant ledo pora pasirodė viename iš Rusijos miestų, sulaukė aštrių kritikos strėlių iš Lietuvos gyventojų, tarp jų - ir žinomų žmonių. Patys M. Drobiazko ir Povilas Vanagas iki šiol nėra aiškiai pakomentavę skandalo, kilusio po jų pasirodymo Sočyje. Pasipylus kritikai, M. Drobiazko į ją sureagvo savitai - ji savo „Instagram“ profilyje prieš savaitę pasidalijo įrašu, kuriuose cituoja vieno rusų poeto žodžius.


O štai prieš kelias dienas M. Drobiazko pasidalijo ir renginio nuotraukomis, kuriose čiuožėjų pora įsiamžinusi su gerbėjais. Po nuotraukomis M. Drobiazko parašė:


„Jau septyniolika metų iš eilės turime neįkainojamą galimybę pakviesti ypatingus žiūrovus į savo pasirodymus. Mums yra didžiulis malonumas skirti savo meną tiems, kam to reikia labiausiai. Mus nustebino tai, jog į pasirodymą „paklausyti“ pasakos atėjo net aklos merginos. Jos atėjo pajusti atmosferos, išgirsti muzikos, pasikalbėti su menininkais. Mes visada džiaugiamės galėdami prisidėti prie labdaringų ir socialinių projektų“, - moteris rašė „Instagram“.
Primename, kad prieš savaitę Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus apdovanotojo vardą. Šalies vadovas atskiru dekretu, pažeminus apdovanotojo vardą, iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Komandoro kryžiumi sąrašo išbraukė ir buvusį KGB darbuotoją, diplomatą Vladimirą Jakuniną.


M. Drobiazko ir P. Vanagui Lietuvos valstybės apdovanojimai įteikti 2000, V. Jakuninui – 2002 metais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis