Jennifer Lopez stojo ginti Britney Spears po kalbų apie Britney vaikų nenorą matytis su mama: „Išlik stipri“

Poprincesė Britney Spears atlaikė buvusio vyro Kevin Federline, su kuriuo ji turi du sūnus Sean Preston ir Jayden James, išpuolius prieš jos auklėjimą.

Jos sena draugė Jennifer Lopez „Instagram Stories“ išsiuntė Britney palaikymo žinutę po to, kai Brityney pacitavo Jennifer kadaise pasakytus žodžius. „Išlik stipri“, - rašė Jennifer, dar kartą pasidalydama įrašu, kuriame Britney paminėjo ją. Jame taip pat buvo jų abiejų nuotrauka 2001 m. MTV vaizdo muzikos apdovanojimuose. 


Tame įraše Britney rašė: Kaip kažkada sakė Jennifer Lopez „Žiūrėk tiesiai į kamerą ir liepk kiekvienai mažai mergaitei pasaulyje būti stipriai ir niekada neleisti užvaldyti neteisybei”


Jennifer šį originalų įrašą pakomentavo trimis širdies jaustukais. 


Primename, kad praėjusią savaitę buvęs poprincesės Britney Spears vyras Kevin Federline pareiškė, kad du poros sūnūs - Sean Preston ir Jayden James nenori su ja bendrauti. K. Federline davė interviu portalui „The Daily Mail“, kuriame teigė, kad du jo sūnūs nusprendė nesimatyti su mama B. Spears. Nors buvęs poprincesės vyras teigė, kad paaugliai sūnūs myli savo motiną, jis interviu metu sakė: „Vaikinai nusprendė, kad dabar nenori matyti mamos. Praėjo keli mėnesiai, kai jie ją matė pastarąjį kartą, taip pat jie nusprendė nevykti į jos vestuves.“


Vyras taip pat sakė, kad vaikams neigiamą įspūdį padarė ir Britney nuogos nuotraukos, kuriomis ji pasidalijo socialiniame tinkle. Jam buvo sudėtinga paaiškinti sūnums jų mamos sprendimą socialinėje erdvėje pasidalyti savo nuotraukomis, kuriose ji nuoga. „Galbūt tai būdas, kaip ji bando išreikšti save“, - samprotavo K. Federline.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis