Rihanna mylimajam reperiui A$AP Rocky pateikti kaltinimai dėl spėjamo išpuolio panaudojant šaunamąjį ginklą

Amerikiečių reperiui A$AP Rocky Kalifornijoje pateikti kaltinimai dėl spėjamo išpuolio panaudojant šaunamąjį ginklą. Kaltinimai susiję su incidentu Holivude 2021 metų vasario 6-ąją, pranešė Los Andželo apygardos prokuroras George‘as Gasconas.


33 metų popžvaigždės Rihannos mylimasis kaltinamas tada po karštų diskusijų su pažįstamu išsitraukęs pusiau automatinį šaunamąjį ginklą ir į jį šovęs. Auka, anot žiniasklaidos, buvo nesunkiai sužalota.


„Šaunamojo ginklo panaudojimas viešoje vietoje yra sunkus nusikaltimas, kuris gali turėti tragiškų padarinių ne tik užpultam asmeniui, bet ir niekuo dėtiems Holivudo lankytojams“, - sakė prokuroras.Rihanna mylimajam reperiui A$AP Rocky pateikti kaltinimai dėl spėjamo išpuolio panaudojant šaunamąjį ginklą
Rihanna mylimajam reperiui A$AP Rocky pateikti kaltinimai dėl spėjamo išpuolio panaudojant šaunamąjį ginklą
Vida PressBalandį reperis, kurio tikrasis vardas yra Rakimas Mayersas, dėl šio nusikaltimo buvo sulaikytas Los Andžele ir vėliau paleistas už užstatą. Trečiadienį A$AP Rocky, anot prokuratūros, turės pasirodyti teisme.


Tai ne pirmas kartas, kai reperis pažeidžia įstatymus. Niujorke gimęs atlikėjas 2019-aisiais buvo sulaikytas Švedijos sostinėje Stokholme po gatvės muštynių. Jis po daugiau nei mėnesio kardomojo kalinimo buvo išleistas į laisvę ir vėliau lygtinai nuteistas už kūno sužalojimą.

A$AP Rocky ir Rihanna gegužę tapo tėvais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis