Įspūdingiausi 2022 m. mergvakariai, kuriuos šventė garsios Lietuvos moterys

Mergvakaris – puiki proga būsimai nuotakai pabūti su geriausiomis ir mylimiausiomis draugėmis, su kuriomis įvykę tiek smagių akimirkų ir pasidžiaugti artėjančiu ypatingu gyvenimo etapu. Mergvakarį dažniausiai organizuoja nuotakos draugės, kurios geriausiai žino, kokios dekoracijos ar atributika labiausiai patiktų būsimajai nuotakai. 

Mergvakariai tampa vis dažnesne tradicija ir mūsų šalyje. Šėlsmui kartu su savo geriausiomis draugėmis neatspiria ir žinomos Lietuvos moterys bei merginos. Pasižvalgėme po įspūdingiausius 2022 m. mergvakarių archyvus. Kas, kur ir kaip šventė siautulinguosius mergvakarius?


Vaida Poderytė - Bernatavičė


Prodiuserė Vaida Poderytė - Bernatavičė mėnesio pradžioje už mylimojo Elvino ištekėjo romantiškiausiame Europos mieste tituluojamoje Venecijoje. Prieš meilės šventę Vaida atšventė ir savo mergvakarį – su geriausių draugių kompanija šėlo Kroatijoje. Mergvakarį draugių būrys šventė Dubrovnike. Mergvakaris draugių kompanijai įsiminė ilgam - pramogos kerinčio grožio mieste nepaliko abejingų.


View this post on Instagram

A post shared by Vaida Poderytė-Bernatavičė (@vaida_poderyte_bernatavice)


Eglė Barauskienė


Šių metų birželio mėnesį Prancūzijos Rivjeroje, Èze miestelyje susituokė šokėja, „Agla Pine“ įkūrėja Eglė Andreikaitė ir verslininkas Eimantas Barauskas. O prieš didžiąją meilės šventę Eglė kartu su savo artimiausiomis draugėmis išvyko į Ispaniją, Malagą. Ten draugių kompaniją praleido smagų laiką nuostabaus kraštovaizdžio apsuptyje. Mergvakaryje dalyvavo ir kitos žinomos merginos - moterų platformos She Is Glowing įkūrėja Dovilė Urbanaitė, legendinės aukštaūgių krepšininkų šeimos atžala Aušrinė Sabonytė  bei kitos merginos.
View this post on Instagram

A post shared by Egle Barauskiene (@egleandr)


Eglė RuškytėBirželio mėnesį Maljorkoje susituokė vokietis F-1 lenktynininkas Nico Hulkenbergas ir lietuvė dizainerė, prekės ženklo „The Crochet Girl“ įkūrėja Eglė Ruškytė. Rugsėjo pabaigoje gimusią dukrą Noemi Sky auginanti pora susituokti planavo dar praėjusiais metais, tačiau dėl pandemijos apribojimų savo šventę perkėlė į šiuos metus. Eglė su savo artimiausiomis draugėmis mergvakarį atšventė vakarėliais ir prabanga garsėjančiame San Tropeze. Merginos pasipuošė baltos spalvos drabužiais ir šėlo mieste iki paryčių.
Gintarė Kulbokė


Ispanijos Bilbao klube žaidžiantis profesionalus krepšininkas Arnoldas Kulboka rugpjūčio pradžioje Vilniaus santuokų rūmuose vykusioje ceremonijoje vedė mylimąją, informacines sistemas šiuo metu studijuojančią Gitaną Paulauskaitę. Gitana prieš vestuves paminėjo ir mergvakarį, kurio šventei buvo pasirinkta itin populiari mergvakarių lokacija - sostinės restoranas „Pink and Yellow“.Oksana Aliyan


Liepos 19-ąją Sasnavos Švč. Mergelės Marijos vardo Bažnyčioje amžinąją meilę prisiekė garsusis atlikėjas Lukas Liepinaitis ir jo mylimoji, grožio procedūrų specialistė Oksana. Pastaroji prieš pat vestuves atšventė ir mergvakarį, kurį pasirinko paminėti kaimyninėje šalyje - Latvijoje. Rygoje mergvakarį šventusi Oksana ir jos draugės smagiam vakarėliui pasirinko gražią gamtos vietovę.


Sigita Belickaitė


Sigita Belickaitė, vyriausia tarp keturių seserų - Dalios, Aušrinės ir Ievos Belickaičių - aktyviai atšventė savo mergvakarį. Mergvakaryje netrūko veiklų. Šią įspūdingą šventę įkvėpė Kalifornijoje vykstantis festivalis „Coachella“, tik pavadinimas buvo pakoreguotas pagal Sigitos vardą - „Sigoachella“.
Snežana Utovka


Režisierius Robertas Kuliūnas ne perseniausiai po 11 metų draugystės vedęs turizmo specialistę Snežaną Utovką. Susipažinę dar mokyklos laikais, jie pora iškart netapo, tačiau vėl susitikę po kelių metų pertraukos suprato, kad per gyvenimą nori keliauti kartu. Rugpjūčio 5-osios popietę R.Kuliūnas ir S.Utovka susituokė Vilniuje. Prieš tai Snežana atšventė smagų mergvakarį draugių draugijoje pajūrio širdyje - Klaipėdos mieste.
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis