Garsios Lietuvos moterys, kuriančios asmeninę laimę su užsieniečiais

Mišrių porų mūsų šalyje vis daugėja, o tai įrodo, kad meilė užsieniečiams išsklaido stereotipus apie kultūrinius skirtumus. Garsios Lietuvos moterys, gyvenimą kuriančios su užsieniečiais - ne išimtis.

Daugelis jų jau ne pirmus metus džiaugiasi asmenine meile su užsienietiškos kilmės vyrais, o kai kurios jų net persikėlė gyventi į kitą šalį, kad galėtų būti arčiau mylimųjų. Pasižvalgėme, kokios mišrios poros garsiausios Lietuvoje.


Dovilė Urbanaitė ir Kai Schukowski


Moterų bendruomenės „She is Glowing“ įkūrėja Dovilė Urbanaitė jau kuris laikas puoselėja šiltus santykius su viešbučio „Grand Hotel Kempinski Vilnius“ generaliniu direktoriumi Kai Schukowski. Kai gimė Vokietijoje. Praėjusių metų Kalėdų išvakarėse Kai Dovilei pasipiršo. Dovilę nustebino mylimojo išradingumas - jis jai pasipiršo suorganizuotos fotosesijos metu.Deimantė Kazėnaitė ir Nicolas Tabet


Nuomonės formuotoja Deimantė Kazėnaitė jau kuris laikas puoselėja šiltus ryšius Paryžiuje gyvenančiam Nicolas Tabet. Deimantė šiuo metu itin daug laiko praleidžia Prancūzijos sostinėje. Pora kartu ne tik leidžia laiką Paryžiuje, bet ir dažnai keliauja bei mėgaujasi kelionių metu patiriamais nuotykiais.

Asta Valentaitė ir Glen Manchester


Modelis bei stilistė Asta Valentaitė jau kurį laiką gyvena ne Lietuvoje - Didžiojoje Britanijoje, Londone ji gyvenimą kuria kartu su sužadėtiniu britų multimilijonieriumi Glen Manchester. Praėjusiais metais pora susižadėjo jiems viešint Malijorkoje, nedideliame pakrantės kaime, Deià. Asta ne tik pranešė susižadėjusi, bet ir nuotrauka, kurioje matyti nuostabus sužadėtuvių žiedas.
Edita Vilkevičiūtė ir Björn Frederico Gerling


Vienas garsiausių Lietuvos modelių Edita Vilkevičiūtė taip pat įsipareigojusi užsieniečiui. 2017 m. Edita su mylimuoju Björnu Frederico Gerlingu vestuves iškėlė Italijoje. Jie šventę itin slėpė nuo pašalinių akių. 


Viktorija Emmanuel ir Paul Edward Emanuel


Buvusi „Mango“ grupės narė Viktorija Perminaitė, išbandžiusi ir solinę karjerą, savo ranką ir širdį atidavė užsieniečiui -

Paului Edwardui Emanueliui. Šiuo metu Viktorija gyvena Didžiojoje Britanijoje, o į Lietuvą atvyksta aplankyti savo artimųjų bei draugų.
Asta Meschino ir Antonio Meschino


Asta Meschino - žinomos nuomonės formuotojos Karolinos Meschino mama ir Australijos garbės konsulo Lietuvoje bei verslininko Antonio Meschino žmona. Kartu pora jau ketvirtį amžiaus ir save vadina tikra itališka pora - viską daro drauge, o A. Meschino net dalyvauja vyro dalykiniuose susitikimuose.


Giedrė Rusytė ir Jean Yves


Vienas garsiausių Lietuvos modelių Giedrė Rusytė jau kuris laikas gyvena Prancūzijoje. Ten ji gyvenimą kuria su vyru Jean Yves. Pora praėjusiais metais susilaukė trečiojo vaikelio.
Evelina Anusauskaitė-Young ir Adam Young


Evelina Anusauskaitė-Young Lietuvoje – išties retas svečias. Jau ne vienerius metus moteris su mylimuoju Adam Young gyvena JAV. Socialiniuose tinkluose aktyvi Evelina su savo tūkstančiais sekėjų dalijasi šiltais kadrais su mylimuoju.Beata Nicholson ir Tom Nicholson


Žurnalistė ir kulinarinių knygų autorė Beata Nicholson kartu su vyru Tom jau nuo 2002 metų. Su Tomu ji turi dvi vestuviškai svarbias datas: Lietuvoje jiedu tuokėsi liepos 12 d., o kadangi vyras kilęs iš Jungtinės Karalystės – dar vieną šventę atšoko ir Anglijoje.
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis