Po šešerių santuokos metų santuokos žiniasklaidos magnatas Rupert Murdoch išsiskyrė su buvusiu modeliu Jerry Hall

Po šešerių santuokos metų išsiskyrė žiniasklaidos magnatas Rupertas Murdochas ir buvęs modelis Jerry Hall.

„Jerry ir Rupertas Murdochas baigė skyrybų procesą, - ketvirtadienį agentūrai AFP sakė J. Hall advokatė Judy Poller. – Jie lieka geri draugai ir linki vienas kitam visa ko geriausia ateityje“.


91-erių multimilijardieriui tai ketvirtos skyrybos. Australijoje gimęs žiniasklaidos magnatas ir 66-erių J. Hall susituokė Londone 2016 metų kovą. Praėjusį birželį „The New York Times“ pranešė, kad pora skiriasi.Po šešerių santuokos metų santuokos žiniasklaidos magnatas Rupert Murdoch išsiskyrė su buvusiu modeliu Jerry Hall
Po šešerių santuokos metų santuokos žiniasklaidos magnatas Rupert Murdoch išsiskyrė su buvusiu modeliu Jerry Hall
Vida PressJ. Hall pirmiausiai žinoma dėl ilgalaikių savo santykių su „Rolling Stones“ vokalistu Micku Jaggeriu. Ji su atlikėju 1990-aisiais susituokė Balyje per induistų ceremoniją. Tiesa, teismas per skyrybų procesą po devynerių metų nusprendė, kad ceremonija nebuvo teisiškai įpareigojanti. J. Hall ir M. Jaggeris turi keturis bendrus vaikus.

R. Murdochas iš trijų santuokų turi šešis vaikus.


R. Murdochas, kurio turtą verslo žurnalas „Forbes“ vertina 19 mlrd. eurų, yra vienas įtakingiausių žiniasklaidos magnatų pasaulyje. Jo žiniasklaidos imperijai priklauso JAV žinių stotis „Fox News“ bei keli didžiausi pasaulio laikraščiai, tarp jų – „The Times“, „The Wall Street Journal“, taip pat bulvariniai leidiniai „The Sun“ ir „The New York Post“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis