22 m. aktorės Reese Witherspoon dukra Ava - įspūdinga gražuolė, stebinanti panašumu į savo mamą jaunystėje

Aktorė Reese Witherspoon neabejotinai buvo viena talentingiausių XX a. 9 dešimtmečio aktorių. Taip pat - stiliaus bei grožio ikona, kuri nuginklavo ne šaltu ledi įvaizdžiu, o šiltos, žemiškos bei moteriškos merginos išvaizda. O kur dar net didžiausią niurgzlą pralinksmindavę Reese pokštai!

Galbūt todėl Reese vaikinų bei vyrų dėmesiu nesiskundė niekuomet. Septynis rimtus romanus per gyvenimą turėjusi aktorė šiuo metu gali didžiuotis trimis vaikais - sūnumis Jamesu, Deaconu bei dukra Ava. 


Pastaroji - 22 metų gražuolė, kuri šiuo metu ji tikra mamos, kai ši buvo jaunutė, kopija. Žiūrint į Avą negali patikėti, jog egzistuoja tokia stipri sąsaja tarp motinos ir dukters - tiek išvaizdos, tiek elgesio klausimu. Ava lygiai tokia pati drąsi bei gudri kaip ir jos mama, o stiliaus pojūtis jaunajai merginai, matyti, lavintas nuo mažų dienų.


Tai, jog ji iš akies traukta Reese, sugebės pamatyti ir pats nepastabiausias. Motiną ir dukrą sieja labai stiprus ryšys, o Ava Reese vadina savo geriausia drauge, su kuria kartu auga, tobulėja ir mokosi. Jaunėlė prisipažįsta, jog žvelgdama į mamos jaunystės nuotraukas ji įžvelgia tobulą eleganciją, todėl trokšta atkartoti mamos įvaizdį, pasirinkdama šviesių plaukų šukuoseną ir nepamiršdama raudono lūpdažio. Džiugu, jog garsi aktorė bei jos numylėtinė dukra viena kitą supranta iš pusės žodžio.


O Ava atrodo įspūdingai! Jei toliau spinduliuos pasitikėjimu savo jėgomis, tikėtina, kils labai aukštai. Nuostabaus žavesio mergina, tiesa?View this post on Instagram

A post shared by ava (@avaphillippe)View this post on Instagram

A post shared by Ava Phillippe Fanclub (@avaphillippefanclub)
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis