Garsios Lietuvos poros, 2022 m. jau spėjusios pasukti skirtingais keliais

Nors skyrybos dažnu atveju sufleruoja sudėtingą etapą, neretai tai reiškia naują, švarų puslapį dviejų žmonių gyvenime. Kartais sprendimas pasukti skirtingais keliais yra neišvengiamas ir gali vėliau atnešti dar geresnių potyrių.

Garsūs Lietuvos žmonės neišvengia dėmesio dėl savo asmeninio gyvenimo pokyčių, tad nenuostabu, kad ne tik žinomų žmonių vestuvės, bet ir skyrybos yra plačiai aptarinėjamos visuomenėje. Nusprendėme pasidairyti, kokios žinomos Lietuvos poros šiais metais nusprendė pasukti skirtingais keliais. Kokios skyrybos šiais metais sulaukė ypatingo dėmesio?


Egidijaus Dragūno ir Kotrynos Kozlovaitė skyrybos


Šių metų balandžio mėnesį buvo pranešta, kad garsi Lietuvos pora - atlikėjas Egidijus Dragūnas - Sel ir jo sužadėtinė, modelis Kotryna Kozlovaitė - nebe kartu. Tai patvirtino pati Kotryna, kuri „Delfi“ portalui atskleidė, kad pora nebegyvena kartu ir yra išsiskyrę. „Užbėgant įvykiams už akių, trumpas pranešimas - mes su Egidijumi Dragūnu nebe pora ir seniai negyvename kartu. Tai tiek“, – minėtam naujienų portalui komentavo modelis. 
Egidijus Dragūnas ir Kotryna Kozlovaitė šiltus ryšius puoselėjo jau ne vienerius metus. Tiesa, 2019 metais pora paskelbė apie skyrybas. Tais metais Egidijaus Dragūno paskyroje socialiniame tinkle „Instagram“ pasirodė įrašas apie skyrybas su mylimąja. Po šios žinios komentaruose pasipylė sveikinimai ir, priešingai, užuojautos žinutės iš jo sekėjų ir bičiulių. 

Monikos Liu ir Kasparo Sipavičiaus skyrybos


Birželio mėnesį pasklido žinia, jog išsiskyrė šių metų „Eurovizijos dainų konkurse Lietuvai atstovavusios Monikos Liu ir jos širdies draugo Kasparo Sipavičiaus (dar žinomo kaip Dėdė Kaspa) keliai. Užuominų apie galimą santykių baigtį buvo galima įžvelgti ir anksčiau. Gandus apie poros skyrybas pakurstė tai, kad pora nebuvo matoma kartu viešumoje, o neseniai vykusiuose „Sidabrinės gervės“ apdovanojimuose Monika taip pat pasirodė be širdies draugo. Artimų porai šaltinių teigimu, pora išsiskyrė draugiškai.View this profile on Instagram

DEDE KASPA (@dede_kaspa) • Instagram photos and videos


Martyno Povilo Elijaus Martynenko ir Aušros Giedraitytės skyrybos


Birželį buvo paskelbta, kad oficialiai yra nutraukta Martyno Povilo Elijaus Martynenko ir Aušros Giedraitytės santuoka. Buvo skelbiama, kad skyrybų byla pasiekė Vilniaus miesto apylinkės teismą. Santuoka buvo nutraukta bendru poros sutarimu. Apie skyrybas garsus menininkas pranešė dar sausio mėnesį. Pora susituokė 2019 m. Buvę sutuoktiniai augina du vaikus.


Monikos Kvietkutės ir jos mylimojo Nerijaus skyrybos


Jau kurį laiką sklandė kalbos, jog dainininkė ir vizažistė Monika Kvietkutė vėl pradėjo naują etapą: išsiskyrė su mylimuoju Nerijumi, su kuriuo gyvenimą kūrė Palangoje ir grįžo gyventi į Šiaulius. Į Palangą Monika buvo atsikrausčiusi dėl Nerijaus – jis čia turi verslą. Monika patvirtino gandus apie išsiskyrimą su mylimuoju šių metų birželį.View this post on Instagram

A post shared by ALEKSEJĖVIČ ADAM | Fotografas (@aleksejevicadam)


Ieva Swan ir Simo Kučo skyrybos


Vakar buvo pranešta, kad subyrėjo dar viena žinoma Lietuvos pora - nuomonės formuotoja Ieva Swan patvirtino, kad išsiskyrė jos ir tenisininko Simo Kučo keliai. Pora apie romantiškus santykius prabilo prieš metus laiko. Pirmiausia laiką leidę kaip geri draugai, Ieva ir Simas tik vėliau vienas kitam pajuto šiltus jausmus. Iki šiol savo socialinių medijų paskyrose abu poros nariai dalijosi nuotraukomis, kuriose yra drauge. Pora kartu sportavo, keliavo ir kitaip smagiai leido laisvalaikį. Kurį laiką bendrų Ievos ir Simo nuotraukų socialinėje medijoje jau nebuvo matyti. Žinią apie tai, kad išsiskyrė su mylimuoju, portalui „Delfi“ patvirtino pati Ieva.View this post on Instagram

A post shared by Simas Kucas (@simaskucas)

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis