Kylie Jenner mylimasis Travis Scott pagaliau atskleidė jų 6 mėnesių sūnelio vardą?

Kylie Jenner mylimasis ir dviejų jos vaikų tėvas, reperis Travis Scott užminė mįslę apie jų 6 mėnesių sūnaus vardą. Po kelių mėnesių paslapties apie naujausio Travis ir Kylie šeimos nario vardą Scott galėjo atskleisti savo sūnaus vardą. 

Kylie pagimdė berniuką 2022 m. vasarį ir vėliau paskelbė jo vardą Wolf Websteri. Tačiau praėjus šešioms savaitėms po gimdymo, makiažo magnatė atskleidė, kad keičia kūdikio vardą. „Žinoma, mūsų sūnaus vardas nebėra Wolf“, – savo „Instagram Stories“ gerbėjams sakė Kylie.


„Mes tiesiog tikrai nejautėme, kad šis vardas tinka mažyliui. Tiesiog norėjau tuo pasidalinti“, - sakė Kylie. Gerbėjai domėjosi, kaip pora pavadins savo kūdikį.  Tačiau gerbėjai dabar mano, kad Travis neseniai atskleidė savo sūnaus vardą. Scott neseniai „Instagram“ pasidalijo istorija apie pagalvę, ant kurios buvo išsiuvinėtas vardas „Jack“, ir tai paskatino gerbėjus spėlioti, kad tai ir yra jų kūdikio vardas.Kylie Jenner ir Travis Scott
Kylie Jenner ir Travis Scott
Vida PressTačiau Jack taip pat gali būti užuomina į paties Scott vardą Jack. Reperis taip pat pavadino savo įrašų kompaniją „Catus Jack“ ir yra žinoma, kad kartais vadinosi „Jack“ slapyvardžiu. Tačiau, atsižvelgiant į tai, kad šis vardas šeimoje populiarus, gerbėjai jau kurį laiką spėliojo, kad „Jack“ arba „Jaques“ galėtų būti ir kūdikio vardas. 


Tačiau pora vis dar nepateikė jokio oficialaus patvirtinimo, todėl kol kas turime tik keletą gerbėjų teorijų ir neaiškių užuominų. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis