Įspūdingas pasiekimas: atlikėjas Vidas Bareikis iškovojo juodąjį karatė diržą

Dainininkas, režisierius bei aktorius Vidas Bareiki iškovojo juodąjį kiokušin karatė diržą. Apie tai jis paskelbė „Instagram” kanale.

„Visas socialinėje medijoje pasidalijo nuotrauka, kuriame matyti jis pats, atliekantis karatė judesius. Vido juosmenį puošia iškovotasis juodasis kiokušin karatė diržas. Po nuotrauka Vidas parašė:


KARATE KYOKUSHIN Juodas diržas (1 DAN) - YRA! Mano “karatisto kelias” prasidėjo kai man buvo 7 metai. Iki šiol atsimenu filmą kuriame kovotojai klūpėjo ant plytų ir taip rodė savo valią. Vaikystėje pralankiau karate 5 metus ir gyvenimas nuvedė į kitus sportus kol galiausiai būnant 28 metų savo sūnaus dėka grįžau į šį “kovotojo kelią”. Nuo čia ir pradėsiu padėkas:) Pirmiausia didžiulis AČIŪ Kyokushin karate mokyklos “SAULĖS ŽENKLAS” įkūrėjui ir vadovui- mano treneriui @pauliusklapatauskas kuris po metų mano “seilių varvinimo” pradėjus leisti į treniruotes sūnų ir tik stebint kaip juda suaugusiųjų grupė pasakė- “Tai gal jau užeisi?” Ir užėjau… visam laikui🤣 Antra - didelis AČIŪ visai “Saulės ženklo” šeimai. Kuri skatina, įkvepia, kartais sulaužo kokį šonkaulį, “padažo” mėlynai, bet verčia judėti pirmyn. Taip pat didelis ačiū mano treneriui- “guru” - Artūrui Bobeliui. Nuo pat pirmo susitikimo susižavėjau šito žmogaus energija ir nuoširdumu. Ačiū @lithuaniankyokushin prezidentui Romui Vitkauskui ir visam kolektyvui už tokį indėlį ir bendruomenės formavimą. Bei atskiros padėkos @kubilius_lukas už draugystę, @linas.jonika už gerą “vaibą”, @klapatauskaitte už katas ir letenas. Smagiausia, kad čia tik kelio pradžia ir ateityje dar laukia tikrasis karate universitetas. LENGVAS KELIAS- NE MŪSŲ KELIAS! Osu! ”
Šis pasiekimas - ilgai lauktas. Dar 2020 metais atlikėjas pasakojo, jog juodasis karatė diržas yra didelė jo siekiamybė.


Primename, kad juodasis karatė diržas - aukščiausia diržo spalvos kategorija. Juoda - tai nakties spalva, kuri atėjo pasibaigus pirmai dienai, prasidėjusiai geltona dienos šviesa, perėjusiai į oranžinę besileidžiančios saulės spalvą, prisotinusia žalios augalų spalvos, patyrusią dangaus, vandenyno, horizonto gilumą, įgijusią gerai įdirbtos žemės spalvą.


Juodas diržas - tai karatė meistras, kuris pasiekė kūno ir dvasios harmonijos laipsnį, reikalingą toliau žengti Budo keliu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis