Po kritikos strėlių dėl P. Vanago ir M. Drobiazko pasirodymo Sočyje - poetiškas M. Drobiazko atsakas

Praėjusį penktadienį pasirodė žinia, kad Lietuvos šokėjų ant ledo pora Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko planuoja pasirodymą Rusijos mieste Sočyje.

Apie tai, kad garsioji pora čiuoš „Gulbių ežere“ pranešė Kremliaus atstovo Dimitrijaus Peskovo žmona, čiuožėja Tatjana Navka. Žinia apie tai, kad šokėjų ant ledo pora gali pasirodyti viename iš Rusijos miestų, sulaukė aštrių kritikos strėlių iš Lietuvos gyventojų, tarp jų - ir žinomų žmonių. Savo nuomone socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalijo ir žurnalistas Andrius Tapinas, kuris paskelbė įrašą su tekstu ir jame pažymėjo P. Vanagą ir M. Drobiazko.


„Ech, Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko – susigundėt ukrainiečių krauju permirktais rubliais, šoksite „Gulbių ežere“ Sočyje, kai į Ukrainą lėks rusų raketos, šypsositės ir lankstysitės plojančiai rusų publikai, nes karas kažkur toli ir jūsų tai neliečia. Dar vienas ech dėl susimetimo su Tatjana Navka – Kremliaus ruporo Peskovo žmona, nuo kovo mėnesio pakliuvusia po JAV sankcijomis. Jums tai, matau, visiškai nekliūna. Kaip rašo pati Navka sveikindama Vanagą – būk sveikas ir laimingas, ir kad gyvenime viskas būtų taip, kaip panorėsi. Kokia laimė bus pamatyti jus Sočyje. Šokit ant to savo ledo pagal Kremliaus muziką, šokit ir kerėkit RuZZijos širdis, tik nepamirškit, kad karma yra žiaurinė kalė“

Vakar M. Drobiazko sureagavo į kritiką - ji savo „Instagram“ profilyje pasidalijo įrašu, kuriuose cituoja vieno rusų poeto žodžius.
„Pirmiausia teiskite save, išmokite tokio meno. O jau tada teiskite savo priešą ir kaimyną visame žemės rutulyje. Pirmiausia išmokite patys neatleisti sau nė vieno suklydimo. O jau po to šaukite savo priešui, kad jis priešas ir nuodėmės jo sunkios. Ne kitame, o savyje nugalėkite priešą, ir kai jums tai pavyks, neprireiks jau daugiau „volioti durniaus“ – štai ir tapsite jūs Žmogumi“, - rusų poeto Bulato Okudžavos eilėmis „Instagram“ pasidalino M.Drobiazko.


Projekte Sočyje kartu su M. Drobiazko ir P. Vanagu žada dalyvauti olimpiniai ir pasaulio čempionai: Viktorija Sinicyna ir Nikita Kacalapovas,Ivanas Riginnas ir Morisas Kvitelašvilis

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis