Johnny Depp teisininkų komanda apkaltinta garso ir nuotraukų, naudotų teisme su Amber Heard, redagavimu

Aktorius Johnny Depp ir jo teisininkų komanda kaltinami pakeitę garso juostas ir kitus įvairių formų įrodymus per jo ieškinį dėl šmeižto buvusiai žmonai Amber Heard.

Neseniai buvo atversta peržvelgti daugiau nei 6 000 puslapių teismo dokumentų, nušviečiant naujai plačiai nuskambėjusią bylą, įskaitant J. Depp trumpąsias žinutes draugui Marilyn Manson ir kaltinimus. Teismo tyrėjai teigia, kad J. Depp teisminė komanda tariamai redagavo garso ir fotografijos įrodymus. Remiantis dokumentais, tyrėjai teigia, kad J. Depp pateiktų nuotraukų ir garso metaduomenys kaip įrodymai byloje „atskleidžia, kad duomenys buvo pakeisti likus kelioms dienoms iki jų pateikimo teismui“


Jie teigė, kad J. Depp „sukūrė kelis garso įrašus, kurie prasideda ir baigiasi sakinio viduryje“, o metaduomenys „rodo, kad garso įrašai buvo sukurti 2015 m. rugsėjį, o vėliau modifikuoti 2016 m. birželio mėn. ir vėl vieną dieną prieš juos pateikiant teismui“. Taip pat teigiama, kad J. Depp mėlynių ir įbrėžimų nuotraukose, kurios yra tariamai padarytos A. Heard, yra „modifikuotos“ praėjus keleriems metams po tariamų ginčų. Pakartotinai paprašius viso šių pokalbių garso įrašo, Heard teisininkų komandai tai buvo atsisakyta. Teisininkų komanda netgi pasamdė teismo medicinos ekspertą, kuris tikino, kad peržiūrėjo metaduomenis ir atrado „anomalijas, keliančias abejonių dėl daugialypės terpės dokumentų autentiškumo“. Nepaisant jo išvadų, jo parodymai nebuvo priimti kaip įrodymas teisme.

Tiesa, J. Depp teisininkų komanda taip pat teismo metu ginčijosi prieš A. Heard komandą dėl įrašų teisėtumo. Nuotraukų redagavimo tema iš pradžių buvo iškelta per teismą, kuomet J. Depp advokatai apkaltino aktorę redagavus jos tariamų sužalojimų nuotraukas, kad jos „veidas atrodytų labiau raudonas“. Teisminio nagrinėjimo metu teismui buvo pateiktos dvi nuotraukos. A. Heard tvirtino, kad tai dvi atskirai darytos nuotraukos su skirtingu apšvietimu.  „Tačiau abiejose nuotraukose dega šviesa“, – tvirtino J. Depp advokatė Camille Vasquez.


Tad kuris iš teismo procesų dalyvių redagavo vaizdines ir garsines medžiagas, o gal tai dare jie abu, paaiškės nuodugnesnės teismo ekspertizės metu.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis