Socialiniuose tinkluose išpilto nuotraukos, kuriose matyti Kate Middleton ir princo William jaunystės šėlsmas

Šiomis dienomis princas William ir Kembridžo hercogienė Kate Middleton turi tris vaikus ir daugybę karališkųjų pareigų.

Tačiau kuomet buvo savo ankstyvuosiuose 20 - uosiuose metuose, pora iš tiesų mokėjo gerai leisti laiką. „TikTok“ vaizdo įrašo dėka visi sužinojo, kad vien todėl, kad Kembridžo hercogienė ir princas vieną dieną valdys Angliją, dar nereiškia, kad jie visada buvo tokie rimti.


Vaizdo įraše, kuris dabar peržiūrėtas daugiau nei 5 milijonus kartų, rodoma karališkosios poros nuotraukų skaidrių demonstracija. Šios nuotraukos darytos 2000-ųjų pradžioje, jos yra iš jų koledžo laikų. Nuotraukose matyti, kaip Kate ir William šėlsta naktiniuose klubuose ir paryčiais važiuoja iš pasilinksmino vietų. Komentatoriai buvo šokiruoti ir gyrė karališkąją porą, kad tuomet jie buvo laisvi, linksmi ir gyveno kaip normalūs jauni žmonės.@danideeeee1

party hard 😅 like normal young people 😊 #katemiddleton #princewilliam #duchessofcambridge #dukeofcambridge #royalfamily #fyp #royal #party

♬ Hard Times - Paramore


Princas William ir Kate Middleton pirmą kartą susitiko 2002 m., kai jiedu buvo studentai St. Andrews universitete Škotijoje. Pranešama, kad 2007 m. jie trumpam išsiskyrė, o 2010 m. William pasipiršo Kate. Kitais metais jie susituokė ir nuo tada susilaukė trijų vaikų: princo George'o, princesės Charlotte ir princo Louis.


Po sužadėtuvių pora sutiko duoti interviu apie savo santykius, kuris buvo parodytas per ITV. Pokalbio metu jie atskleidė, kad William pasipiršo jiems atostogaujant Kenijoje su draugais. Kate teigė: „Tai buvo visiškas šokas... Pasirodė, kad William yra tikras romantikas“. William pridūrė: „Kiekvienas vaikinas žino, kad pasipiršimui reikia tam tikros motyvacijos. Afrikoje pasijutau tikrai gerai, jaučiau, kad tai momentas, kai turiu pasipiršti. Tai buvo gražu." Kunigaikštis taip pat atskleidė, kad pasipiršo su safyro žiedu, kuris priklausė jo velionei motinai princesei Dianai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis