Kate Moss paaiškino, kodėl ji davė parodymus Johnny Depp ir Amber Heard teisme

Dar gegužę supermodelis Kate Moss per „Zoom“ platformą liudijo Johnny Depp prieš Amber Heard teisme.

Teismas baigėsi birželio 1 d., prisiekusiesiems nusprendus, kad A. Heard apšmeižė J. Depp. Buvę vyras ir žmona dabar skundžia teismo nuosprendžius. Per savo parodymus A. Heard nurodė gandą, kurį ji girdėjo. Moters teigimu, J. Depp nustūmė savo buvusiąją Kate Moss nuo laiptų, kai jiedu susitikinėjo 1990-aisiais. „Aš tiesiog iš karto pagalvoju apie Kate Moss ir laiptus... Man pasidaro baisu“, – sakė A. Heard teisme. „Visi, kurie gyveno 9-ajame dešimtmetyje ir pradžioje, žinojo šį gandą“, – sakė A. Heard. Būtent šio gando paskleidimas leido J. Depp komandai pakviesti K. Moss kaip liudytoją teisme.
Johnny Depp, Kate Moss
Johnny Depp, Kate Moss
Vida PressPer savo parodymus Kate Moss sakė, kad gandas yra klaidingas. „Aš nuslydau laiptais ir susižeidžiau nugarą“, – gegužę prisiekusiems sakė K. Moss.


Interviu BBC Radio 4 laida, kuri buvo transliuojamas sekmadienį, liepos 24 d., K. Moss paaiškino, kodėl liudijo per teismą, ir nurodė mados dizainerį John Gallian, kuris 2010 metais buvo patrauktas baudžiamojon atsakomybėn neva už antisemitinius įžeidimus. „Aš tikiu tiesa ir tikiu sąžiningumu bei teisingumu“, – laidoje sakė K. Moss. „Žinau, kad Johnas Galliano nėra blogas žmogus. Jis turėjo problemų dėl alkoholio ir žmonės dėl to nuo jo nusigręžė. Žmonės, kurie geria, nėra savimi ir sako tai, ko niekada nepasakytų, jei būtų blaivūs“, – laidoje sakė K. Moss.


Ji pridūrė: „Aš žinau tiesą apie Johhny. Žinau, kad jis niekada manęs nenuspyrė nuo laiptų. Aš turėjau pasakyti tą tiesą“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis