Intriguojanti aktoriaus Leonardo DiCaprio santykių istorija: vienas bruožas, vienijantis daugelį jo mylimųjų

Aktorius Leonardo DiCaprio yra beveik taip pat gerai žinomas dėl savo meilės gyvenimo, kaip ir dėl savo vaidmenų kino filmuose ir socialinio aktyvumo.

Nuo tada, kai 1990-ųjų pradžioje aktorius pradėjo savo aktoriaus karjerą, Leonardo tapo tikru širdžių ėdiku. jis palaikė virtinę santykių su geriausiomis Holivudo aktorėmis ir modeliais. Tiesa, būtent manekenės vyrauja garsiojo aktorių santykių istorijoje - regis, Leonardo turėjo (ir tebeturi) potraukį podiumo gražuolėms. „Oskaro“ laureato pasimatymų istorija - įspūdinga ir verta būti peržvelgta.


Claire Danes


1996 m. Bazo Luhrmanno režisuotame filme ši pora vaidino įžymius jaunus Šekspyro įsimylėjėlius Romeo ir Džuljetą. Nors niekada nebuvo patvirtinta, bet pasirodė pranešimų, kad jie vienas su kitu susitikinėjo. Deja, jųdviejų chemija nesusiklostė (dabar Claire yra ištekėjusi už dainininko Hugh Dancy, jie turi sūnus Cyrus ir Rowan.)


Leonardo Di Caprio ir Clair Danes
Leonardo Di Caprio ir Clair Danes
Vida Press


Kristen Zang


Aktorius draugavo su Mičigano valstijoje gimusiu modeliu 1996–1997 metais ir pasiėmė ją kaip savo antrąją pusę į Romeo ir Džuljetos premjerą Los Andžele.


Leonardo DiCaprio ir Kristen Zang
Leonardo DiCaprio ir Kristen Zang
Vida Press


Naomi Campbell


Po „Titaniko“ pasirodymo garsusis aktorius trumpai bendravo su supermodeliu. Vėliau pora liko artimi draugai ir buvo pastebėti kartu buriuojantys ir pietaujantys.Naomi Campbell
Naomi Campbell
Vida Press


Eva Herzigova


Aktorius susipažino su čekų supermodeliu 1998 m. kino filmo premjeroje „Žmogus geležinėje kaukėje“. Šaltiniai teigė, kad jiedu turėjo du mėnesius trukusį romaną, kol Eva buvo vedusi „Bon Jovi“ būgnininką Tic Torres (dabar ji turi tris sūnus George'ą, Philipe'ą ir Edwardą su sužadėtiniu Gregorio Marsiaj.)


Eva Herzigova
Eva Herzigova
Vida PressVirginie LeDoyen


Su prancūzų aktore Leonardo susipažino 2000 m. „The Beach“ filmavimo aikštelėje. Filme jie vaidino įsimylėjėlius, o filmavimo aikštelės reportažai teigė, kad jų magija filmavimo aikštelėje trumpam atgijo (dabar aktorė dalijasi dukros Lila globa su buvusiu Louisu Soubrier, sūnumi Isaacu ir dukra Amalia su buvusiu Arié Elmaleh.)


Leonardo Dicaprio, Virginie Ledoyen
Leonardo Dicaprio, Virginie Ledoyen
Vida Press


Gisele Bündchen


Tai buvo penkerius metus trukęs aktoriaus ir brazilų supermodelio romanas, trukęs nuo 2000 iki 2005 m. Žvaigždes kartu siejo daug aistrų, pavyzdžiui, sėdėti krepšinio rungtynių aikštėje ir ugdyti aplinkosaugos problemas. Leonardo taip pat žengė 2005 m. Oskaro raudonuoju kilimu kartu su supermodeliu.


Leonardo DiCaprio, Gisele Bundchen
Leonardo DiCaprio, Gisele Bundchen
Vida Press


Bar Refaeli


Nuo 2005 m. iki 2010 m. po susitikimo Las Vegase vykusiame koncerte įsiplieskė Leonardo romanas su modeliu Bar. Bar net pasiėmė Leonardo ir jo mamą Irmelin Indenbirken aplankyti jos šeimos Tel Avive, kad švęstų aktoriaus 36-ąjį gimtadienį.Leonardo DiCaprio, Bar Refaeli
Leonardo DiCaprio, Bar Refaeli
Vida Press


Blake Lively


Jiedu susitiko Steven Spielbero jachtoje Monte Karle, būdami Europoje 2011 m., dalyvaudami Kanų kino festivalyje. Nors jųdviejų santykiai truko tik penkis mėnesius, duetas buvo užfiksuotas romantiškuose pasimatymuose Venecijoje, Los Andžele ir Niujorke.Blake Lively, Leonardo DiCaprio
Blake Lively, Leonardo DiCaprio
Vida Press


Po išsiskyrimo su Blake aktorius buvo užmezgęs trumpus romanus su trimis modeliais - Toni Garrn, Nina Agdal ir Kelly Rohrbach.


Toni Garrn
Toni Garrn
Vida PressNina Agdal
Nina Agdal
Vida PressKelly Rohrbach
Kelly Rohrbach
Vida Press


Camila Morrone


Aktorius pirmą kartą pakurstė gandus apie pasimatymus su modeliu Camila 2017 m. Nuo to laiko jie kartu keliavo po pasaulį, aplankydami JAV miestus, tokius kaip Aspenas, Koloradas ir Majamis, taip pat viešėdami Italijoje ir Prancūzijoje. „Leo niekada taip nemylėjo merginos“, – 2018 metais „Us“ sakė vienas artimas aktoriui šaltinis. Leonardo iki šiol sėkmingai draugauja su jaunuoju modeliu.


Leonardo DiCaprio ir Camila Morrone
Leonardo DiCaprio ir Camila Morrone
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis