Įspūdingiausios garsių Lietuvos žmonių vestuvės, vykusios liepos mėnesį

Vasara - vestuvių metas. Nenuostabu, jog būtent šiltuoju metų laiku vyksta tiek daug įsimylėjelių švenčių. Ir antrajį šį vasaros mėnesį birželį Lietuvoje netrūko vestuvių, kurias taip pat šventė ir garsūs Lietuvos žmonės. Nusprendėme peržvelgti pačias įspūdingiausias liepos vestuves.

Ingrida Voverytė ir Andrius Užpelkis


Prieš savaitę įvyko jaunosios kartos aktorės Ingridos Voverytės ir jos mylimojo Andriaus Užpelkio vestuvės. Vestuvių kadrais pasidalijo pati Ingrida. Socialinėje medijoje „Instagram” jauna moteris pasidalijo nuotrauka, kurioje matyti, kaip ji ir jos mylimasis Andrius pozuoja automobilyje iškėlę rankas, ant kurių pirštų matyti poros vestuviniai žiedai. Po šia Ingridos nuotrauka kaipmat pasipylė nuoširdūs sveikinimai jaunavedžiams.

Lukas Liepinaitis ir Oksana Černiūtė


Su mylimąja Oksana Černiūte susituokė praeityje garsus dainininkas Lukas Liepinaitis, žinomas Rokerio Luku vardu. Pora vestuvių ceremonijai pasirinko mažą Marijampolės miestelį Sasnavą. Savo gyvenimą Lukas susiejo su mylimąja grožio specialiste Osksana Černiūte. Pora vienas kitam „taip“ tarė Sasnavos Švč. Mergelės Marijos vardo bažnyčioje. Arnoldas Kulboka ir jo mylimoji Gitana


Liepos 22-osios popietę prie altoriaus žengė praėjusį sezoną NBA įsitvirtinti bandęs krepšininkas Arnoldas Kulboka ir jo mylimoji Gitana. Pora nusprendė susituokti Vilniaus Šv. Kazimiero bažnyčioje. Po ceremonijos bažnyčioje visi pervažiavo į Trakų Vokės dvarą, kur vyko siautulinga šventė.

Vaida Skaisgirė ir Elvinas Bernatavičius


Romantiškiausiame Europos mieste tituluojamoje Venecijoje, už mylimojo Elvino ištekėjo televizijos laidų prodiuserė Vaida Skaisgirė. Po vestuvių su Vaida pasirinko vyro pavardę ir prisistatė kaip Vaida Poderytė - Bernataviče. Vaida savo „Instagram“ platformoje pasidalijo ir pirmaisiais vestuvių kadrais, kurie sulaukė itin daug dėmesio. Garsią moterį su tuoktuvėmis sveikino ir žymūs žmonės - verslininkė Oksana Pikul - Jasaitienė, televizijos laidų vedėja Ugnė Siparė, atlikėja Neringa Šiaudikytė, nuomonės formuotoja Simona Nainė, grožio salonų įkūrėja Kristina Ivanova bei kiti.
Dominykas Butvilas ir Rasa Žukauskaitė


Liepos 28-ąją vienas greičiausių Lietuvos ralio lenktynininkų Dominykas Butvilas ir jo mylimoji modelis Rasa Žukauskaitė vienas kitam ištarė „Taip“! Dominykas ir Rasa amžiną meilę prisiekė ypatingoje Vilniaus vietoje – Bernardinų sode.

.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis