Ar aktorius Ryan Reynolds galėjo apgaudinėti savo buvusią žmoną Scarlett Johansson su dabartine žmona Blake Lively?

Aktorius Ryan Reynolds gali būti vienuose garsiausių Holivudo santykių dešimtmetį, kuomet jis yra vedęs aktorę Blake Lively, tačiau ankstyvoji jų santykių dalis vis dar turi miglotų detalių. 

Poros santykių pradžios laikas yra apipintais gandų: teigiama, kad „Deadpool“ žvaigždė galėjo apgaudinėti savo pirmąją žmoną Scarlett Johansson kartu su Blake. Kartu su Scarlett jissusituokė 2008-ųjų rugsėjį.


Ar Ryan tikrai apgaudinėjo Scarlett su Blake? Gandai, kad Ryan apgaudinėjo Scarlet su savo antrąja žmona, greičiausiai gali būti paneigti įsigilinus į jo skyrybų ir vėlesnių santykių su Blake grafiką, nes panašu, kad jie nesutampa. Prieš susitikdama Ryan, Blake trejus metus palaikė nuolatinius santykius su filmo „Gossip Girl“ kolega Pennu Badgley.Ryan Raynolds ir Blake LIvely
Ryan Raynolds ir Blake LIvely
Vida PressPora oficialiai išsiskyrė 2010 m. spalį.  2010 m. gruodį Ryan Los Andželo aukštesniajame teisme pateikė prašymą dėl skyrybų su Scarlet. Pranešama, kad jiedu išsiskyrė dėl streso derinant sparčiai augančią karjerą. Taip pat buvo pranešta, kad jie išsiskyrė gražiuoju. 


Likus vos mėnesiui iki Ryan ir Scarlett skyrybų, 2011 m. gegužę, Blake ir Ryan pirmą kartą buvo viešai pastebėti jachtoje Kanuose ir paskatino pasimatymų gandus. Pora didžiąją vasaros dalį praleido kartu, tačiau iki 2011 metų spalio jiedu slapstėsi nuo visuomenės. 


Tad, teoriškai, tikimybė, kad Ryan ir Blake apgaudinėjo Scarlett, tikrai yra, tačiau pati Scarlett yra pripažinusi, jog dar iki teisminio skyrybų proceso pabaigos jų santykiai jau buvo pasibaigę. Tad vargu, ar Ryan ir Blake santykius galima vadinti neištikimybe.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis