Jennifer Aniston atskleidė triuką, išgydžiusį ją kankinusią nemigą

Aktorė Jennifer Aniston ne viename interviu yra pripažinusi, kad kenčia nuo nemigos.

Pagrindinė priežastis, kodėl Jennifer sutriko miegas, buvo tai, kad ji ilgus metus nesilaikė miego režimo. Kitos J. Aniston miego problemos buvo lunatizmas ir nerimas, pasakojo aktorė žurnalui „People“.


„Manau, kad tai prasidėjo kažkur trisdešimties ar net anksčiau. Vis dėlto būnant jaunesniems tiesiog nepastebime miego trūkumo padarinių, nes esame sveiki ir stprūs“, – sakė ji. „Būdama jaunesnė, tiesios susitaikydavau su tuo, kad prasčiau miegu, vėliau pajaučiau miego trūkumo poveikį ir kaip tai veikia mano dieną, darbą, proto funkcijas ir kūno sudėjimą.“ Jennifer Aniston atskleidė triuką, išgydžiusį ją kankinusią nemigą
Jennifer Aniston atskleidė triuką, išgydžiusį ją kankinusią nemigą
Shutterstock nuotr.Galiausiai aktorė nutarė pasirūpinti savimi ir atrasti būdų, kurie jai pagelbėtų greičiau ir giliau užmigti. Pirmiausia ji pasidomėjo specialiais atsipalaidavimo pratimais. Namuose ji atlieka jogos ar tempimo pratimus prieš miega, kurie padeda jai ramiau užmigti.


Taip pat Jennifer kiekvieną vakarą gultis tuo pačiu metu. Nors tai aktorei padaryti buvo nelengva, vardan geros savijautos ji atsisako vakarėlių ar kitų vakarinių veiklų ir visuomet užmiega iki vienuoliktos valandos vakaro.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis