Supermodelis Linda Evangelista po 6 metų pertraukos grįžo į mados verslą: prabilo apie subjaurojusią grožio procedūra

90-ųjų supermodelis Linda Evangelista pagaliau grįžo į mados pasaulį.

Po šešerių metų tylos supermodelis šiandien drąsiai šneka apie kūną ir veidą subjaurosią grožio procedūrą, kurią moteris atliko 2016-aisiais. Tais metais Lindai buvo atlikta  „Coolscuplting“ procedūra, kurios metu, kaip teigiama, saugiai ir efektyviai veikiamos atkaklios poodinio sluoksnio riebalinės ląstelės. Taip tirpdomi riebalai nuo įvairių kūno ar veido vietų.Linda Evangelista
Linda Evangelista
Vida PressPo procedūros L.Evangelista pamatė įvairius iškilimus ir darinius ant smakro, šlaunų, krūtinės, pažastų. Tos sritys, nuo kurių norėjo atsikratyti riebalų pertekliaus, staiga padidėjo ir nutyso.


„Tuomet maniau, kad išprotėsiu. Pradėjau pūstis, nors nieko nevalgiau. Maniau, kad procedūra mane pagražins, tačiau įvyko priešingai“, - prisipažino supermanekenė. Netrukus ji apsilankė gydytojo kabinete. Jai buvo diagnozuota riebalinė hiperplazija, o gydytojai pareiškė, kad nei dieta, nei teisinga mityba šios situacijos nepakeis.


Plastikos chirurgų teigimu, Lindai atsikusi nelaimė - itin retas šalutinis poveikis po šios procedūros. Linda Evangelista
Linda Evangelista
Vida PressNa, o šiandien, ilgai nesirodžiusi viešumoje, Linda įsiamžino naujausioje Italijos mados namų „Fendi“ reklaminėje kampanijoje. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis