Neseniai ištekėjusi pop princesė Britney Spears socialiniuose tinkluose pasidalijo net 11 pikantiškų nuotraukų

Neseniai ištekėjusi pop princesė Britney Spears prieš keletą dienų nustebino savo socialinės medijos sekėjus pasidalindama net 11 nuotraukų, kuriuose yra apsinuoginusi.

Vos per vieną valandą ji pasidalijo nuotraukomis, kuriose užfiksuota ir apsirengusi, ir nuoga. Vienose nuotraukose ji gulėjo ant lovos, kuri buvo apklota baltomis paklodėmis. Tose nuotraukose ji vilkėjo tik mėlynus apatinius ir derantį brangakmeniais papuoštą vėrinį. Britney šviesūs plaukai buvo sušukuoti į uodegėlę.


Britney Spears
Britney Spears
Vida PressKitoje nuotraukoje dainininkė pozavo padėjusi galvą ant pagalvės. O štai kitose nuotraukose Britney pozavo laikydamasi rankomis už krūtinės. Būtent šios nuotraukos sulaukė daugybės garsiosios atlikėjos socialinės medijos dėmesio. Savo intymias vietelės atlikėja nuotraukų koregavimo programėlės pagalba pridengė raudonomis širdelėmis bei gėlės jaustukais.


Nors po Britney paskelbtomis nuotraukomis netrūko susižavėjimo kupinų komentarų, netrūko ir tų, kurie šias ką tik ištekėjusios op princesės nuotraukas palaikė pernelyg drąsiomis.  „To „Instagram“ jau per daug“, „Ar tu juokauji?“ „Kodėl, tiesiog kodėl?“, „Sustok, tai nenormalu“, - tokie ir panašūs komentarai plūdo po pop princesės įkeltomis nuotraukomis.


Nuoroda į Britney  „Instagram“ rasi ČIA.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis