5 jaunimo numylėtinės, kurios „Instagrame“ demonstruoja akivaizdžiai per daug nuogybių (FOTO)

Jos jaunos, žavios, drąsios ir puikiai žinančios socialinių tinklų reikšmę. Būtent todėl šių merginų Instagramo paskyros tiesiog mirga nuo akį traukiančių, intriguojančių nuotraukų.

Tokiu būdu norėdamos atkreipti į save dėmesį merginos palaidoja kuklumą ir užmarštin gramzdina moralines normas. Jaunosios įžymybės pamiršta, ar tinkamą pavyzdį rodo tūkstančiui paauglių, trokštančių būti lygiai tokios pačios, kaip ir jos. Juk nereta jauna mergina, nuolatos matanti tokias nuotraukas, pradeda kompleksuoti dėl savo kūno ar elgtis nederamai pagal savo amžių.

Kaip bebūtų, socialiniai tinklai - vieta, kur kiekvienas gali būti toks, koks trokšta, todėl uždrausti šioms merginoms viešinti savo gyvenimo nuotrupų niekas negali. Vis dėlto nemažai kas stebisi jų drąsa - ar joms nėra nejauku, jog kiekvieną jų kūno lopinėlį aptarinėja daugybė žmonių?

Kas tos drąsuolės, tuoj apžvelgsime.

Ariel Winter. Krūtinę susimažinusi Modernios šeimos aktorė praėjusiais metais baigė vidurinę, tačiau iš lėlių amžiaus išaugo jau senokai. Nors Ariel daugelis laiko atvira ir nuoširdžia asmenybe, jos įvaizdis Instagramo tinkle šiurpina ne vieną. Neretai ji atrodo ne kaip talentinga aktorė, o kaip laisvo elgesio mergužėlė...

Getting ready for @glamourmag's Women of the Year LIVE summit! #glamourWOTY see you soon;)

A photo posted by ARIEL WINTER (@arielwinter) on Nov 14, 2016 at 11:50am PST

Kisses for my missus 💋 #happybirthday

A photo posted by ARIEL WINTER (@arielwinter) on Dec 1, 2016 at 2:17pm PST

A photo posted by ARIEL WINTER (@arielwinter) on Oct 14, 2016 at 12:08pm PDT

Emily Ratajkowski. Modelis Emily jau spėjo pelnyti labai daug nuogo kūno demonstruojančios panelytės vardą. Nors daugelis žavisi Emily charizma ir gebėjimu profesionaliai pozuoti, yra ir tų, kurie pavargo nuo vis mirgančio modelio vardo pirmuosiuose geltonosios spaudos puslapiuose. Nejaugi be nuogybių Emily neturi ko pademonstruoti?

Dork in the tub 🛀🏼smiling because there are 10 million of you all! Thank you thank you 💛

A photo posted by Emily Ratajkowski (@emrata) on Dec 28, 2016 at 11:01am PST

Bahama mama

A photo posted by Emily Ratajkowski (@emrata) on Dec 11, 2016 at 7:44pm PST

Night 🌙

A photo posted by Emily Ratajkowski (@emrata) on Dec 4, 2016 at 8:43pm PST

Bella Thorne. Bella - talentinga JAV aktorė, kuri dar visai neseniai buvo kuklutė mergina, išsiskyrusi nebent angeliškais veido bruožais. Vis dėlto Instagramas jai suteikė galimybę pademonstruoti tai, ką seniai troško. Ištikimiausi Bellos gerbėjai nėra tuo patenkinti - anot jų, Bellai daug labiau tiko kiek konservatyvesnis įvaizdis.

See yah 🕷🐠💙#denim #mondayvibes #takemeback

A photo posted by BELLA (@bellathorne) on Dec 19, 2016 at 11:51am PST

#cats & #tatts

A photo posted by BELLA (@bellathorne) on Oct 14, 2016 at 11:02am PDT

Pia Mia. Kylie Jenner antrininke tituluojama mergina net lenkia savo pirmtakę drąsa. Pia iš vonios kambario niekuomet neišeina be ganėtina atviro selfio ir tokiu būdu siekia atkreipti gerbėjų dėmesį. Deja, ji turi lygiai tiek pat gerbėjų, kiek ir heiterių - daugeliui nėra priimtinas toks perdėtai patrauklus Pia įvaizdis.

A photo posted by Pia Mia (@piamia) on Jan 18, 2017 at 12:57pm PST

Nobody's Baby #MGxPiaMia

A photo posted by Pia Mia (@piamia) on Jun 14, 2016 at 3:10pm PDT

Nicola Peltz. Transformerių žvaigždė Nicola dar visai jauna, tačiau nuo pat šešiolikos savo Instagramo paskyroje kaupia atviras nuotraukas. Žinoma, toks elgesys jai padeda siekti populiarumo, tačiau daugeliui ji jau dabar atrodo pernelyg trokštanti į save nukreipti akis įžymybė. Neiššvaistyk savo talento niekams, Nicola!

i bite 👽

A photo posted by Nicola Peltz (@nicolaannepeltz) on Oct 31, 2016 at 7:40pm PDT

yesterday was magical 🍇

A photo posted by Nicola Peltz (@nicolaannepeltz) on Jul 18, 2016 at 12:40pm PDT

tatted by the master @_dr_woo_ 👼🏼

A photo posted by Nicola Peltz (@nicolaannepeltz) on Jul 13, 2016 at 11:01am PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis