Dizainerio K. Lagerfeldo naujoji favoritė - gražuolė garsių tėvų dukrelė (FOTO)

Kurį laiką Kendall Jenner buvo mados namų CHANEL dizainerio Karlo Lagerfeldo numylėtinė. Jai tekdavo įspūdingiausios jo kurtos suknios. Deja, populiarumo viršūnėje gražuolė neužsibuvo - ją pakeitė kita.

Kaip sužinoti, kuris modelis labiausiai patinka dizaineriui? Visai paprasta - dizaineriai išskirtinai vertina tuos, kurie atidaro ir uždaro pasirodymą, nes būtent šiuos veidus publika įsimena labiausiai. Bent jau taip būdavo anksčiau. Šiandien svarbiausia manekenė ta, kuri vilki įspūdingiausią suknią. Dažnai tai ir būna paskutinis kolekcijos modelis - vestuvinė ar itin prabangi suknelė.

Paryžiuje mados namai CHANEL pristatė 2017 m. pavasario aukštosios mados kolekciją. Kiekvieną sezoną CHANEL dizaineris Karlas Lagerfeldas demonstruoti kolekcijos pasikviečia garsiausius mados pasaulio veidus. Šioje kolekcijoje jų irgi netrūko: Lily Cole, Arizona Muse, Lily-Rose Depp, Bella Hadid ir, žinoma, Kendall Jenner.

SIPA/Scanpix nuotr.

SIPA/Scanpix nuotr.

Dar ne taip ir seniai K. Lagerfeldas pastarąją puošė savo kurtais vestuviniais apdarais. Deja, šį kartą baigiamąja savo kolekcijos suknele dizaineris apvilko ne Kendall, o ketveriais metais jaunesnę aktoriaus Johny Deppo ir atlikėjos Vanessos Paradis dukrą Lily-Rose Depp.

K. Jenner 2015 m., SIPA/Scanpix nuotr.

SIPA/Scanpix nuotr.

SIPA/Scanpix nuotr.

Tai ne pirmas kartas, kai Lily-Rose demonstruoja CHANEL kolekcijas. Jos debiutas įvyko 2015 m. liepos mėnesį, o 2016 m. mergina jau tapo legendinių CHANEL kvepalų "No. 5" veidu. Akivaizdu, kad šie metai merginai žada dar aukštesnių karjeros pakopų, juk dabar ji pagrindinė K. Lagerfeldo mūza!

SIPA/Scanpix nuotr.

SIPA/Scanpix nuotr.

AP/Scanpix nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis