O, laike! Nebepažinsite garsiosios Meg Ryan (FOTO)

Talentingoji aktorė Meg Ryan niekuomet nebuvo standartinė gražuolė. Kiek berniukiškos išvaizdos aktorė labiau išsiskyrė ne savo moterišku grožiu, o humoro jausmu bei gyvybingumu.

Daugybę garsių vaidmenų romantinėse komedijose sukūrusiai aktorei šiuo metu penkiasdešimt penkeri. Du vaikus pagimdžiusi moteris, regis, kaip įmanoma labiau stengiasi išsaugoti savo jaunatviškumą. Kalbama, jog Megan gyvenime viena po kitos sekė plastinės operacijos, kurios kardinaliai pakeitė aktorės išvaizdą. Tiesa, ne gerąja prasme.

Meg Ryan
Meg Ryan
Vida Press

Dar negimė žmogus, galintis sustabdyti bėgantį laiką, tačiau Megan stengiasi visomis išgalėmis - aktorė iki šiol aktyviai sportuoja bei sveikai maitinasi, todėl daugelio teigimu, jos figūra visai nesiskiria nuo meto, kai aktorei buvo vos dvidešimt.

Meg Ryan
Meg Ryan
Vida Press

Vis dėlto didžiausi pokyčiai matyti Megan veide, kuris, kaip teigiama, ne kartą buvo dailintas plastikos chirurgų. Daugelis jau dabar Megan praminė moterimi - kate ir viskas dėl pernelyg didelės meilės įžymybių pamėgtam botoksui.

Kad ir kokios būtų Megan keistokos išvaizdos priežastys, svarbiausia, jog moteris mėgaujasi gyvenimu bei toliau dalyvauja įvairiuose renginiuose, susijusiuose su kino pasauliu. Tiesa, didžiajame kine gerbėjai jos nebeišvysta, tačiau gal tai tik laiko klausimas, kuomet Megan vėl išvysime garsioje kino juostoje!

Meg Ryan
Meg Ryan
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis