JAV teismas atmetė Amber Heard reikalavimą iš naujo teisti Johnny Depp

JAV teismas atmetė aktorės Amber Heard reikalavimą surengti naują teismo procesą, kuomet ji pralaimėjo bylą dėl šmeižto savo buvusiam vyrui, aktoriui Johnny Depp.

Amber advokatai prašė teisėjos Penney Azcarate panaikinti prisiekusiųjų nuosprendį, kuriuo Johnny Depp buvo priteista 10 mln. dolerių (eurų) kompensacija. Taip pat buvo siūlyta paskelbti tą procesą neteisingu. Vis dėlto teisėja šį prašymą atmetė.


Aktorė pareikalavo iš naujo išnagrinėti bylą dėl galimo klaidingos tapatybės atvejo, nes vienas iš septynių prisiekusiųjų buvo ne vyras, pakviestas į žiuri, o jo sūnus.Amber Heard
Amber Heard
Vida Press


Primename, kad JAV aktorius Johnny Deppas laimėjo bylą dėl šmeižto prieš buvusią žmoną Amber Heard. Prisiekusieji priteisė J. Deppui 10 mln. dolerių kompensaciją ir 5 mln. dolerių baudinių nuostolių atlyginimo. Pastarąją sumą teisėja Penney Azcarate sumažino iki Virdžinijos įstatymuose nustatytos 350 tūkst. JAV dolerių ribos. Prisiekusieji taip pat priteisė 2 mln. dolerių žalos atlyginimo A. Heard pagal jos priešieškinį ir nepriteisė jokio baudinių nuostolių atlyginimo, pripažinus vieną jos ieškinio punktą pagrįstu.
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis