Susituokė aktoriai Jennifer Lopez ir Ben Affleck: pamatyk, kur vyko jų vestuvės

Vos pasklidus žiniai apie garsių aktorių Jennifer Lopez ir Ben Affleck sužadėtuves, daugelis pradėjo smalsauti, kokios bus jų būsimos vestuvės. Jaukios ir intymios ar priešingai - didelės ir sutrauksiančios daug dėmesio? 

Ir štai pagaliau tai įvyko - Jennifer Lopez ir Ben Affleck oficialiai susituokė! Apie tai žiniasklaidos kanalui CNN pranešė pora artimas šaltinis. Pora, pasak jo, susituokė šeštadienį per „intymią ceremoniją Las Vegase“.Ben Affleck, Jennifer Lopez
Ben Affleck, Jennifer Lopez
Vida PressJennifer patvirtino jų vestuves Las Vegase sekmadienį socialinės medijos paskyroje pasidalindama nuotrauka su vestuviniu žiedu ir prierašu: ponia Jennifer Lynn Affleck. „Praėjusią naktį skridome į Las Vegasą, stovėjome eilėje dėl licencijos su dar keturiomis poromis, kurios visos leidosi į tą pačią kelionę į pasaulio vestuvių sostinę“, – rašė Jennifer. „Iki vidurnakčio spėjome patekti į mažą baltą vestuvių koplyčią. Tuomet nusifotografavome su rožiniu Cadillac kabrioletu“, – rašė garsi aktorė.Vestuvių, kuriuose tariamai susituokė Jennifer ir Ben, lokacija Las Vegase
Vestuvių, kuriuose tariamai susituokė Jennifer ir Ben, lokacija Las Vegase
Vida PressVestuvių, kuriuose tariamai susituokė Jennifer ir Ben, lokacija Las Vegase
Vestuvių, kuriuose tariamai susituokė Jennifer ir Ben, lokacija Las Vegase
Vida PressJennifer teigė, kad ji vilkėjo vestuvinę suknelę, kurią kadaise žiūrovai regėjo viename iš filmų, kuriame aktorė atliko vaidmenį, o Ben vilkėjo įprastą švarką iš savo spintos. „Mažojoje koplyčioje perskaitėme savo įžadus ir dovanojome vienas kitm žiedus, kuriuos nešiosime visą likusį gyvenimą. Tai buvo geriausios vestuvės, kurias tik galėjome įsivaizduoti“ – rašė Jennifer.Koplytėle Las Vegase, kurioje tariamai susituokė Jennifer ir Ben
Koplytėle Las Vegase, kurioje tariamai susituokė Jennifer ir Ben
Vida Press


Nors Jennifer ir Ben vestuvėms pasirinko itin jaukią vestuvių ceremoniją, daugelis aktorių gerbėjų spėjo, jog įžymybės švęs dideles bei ištaigingas vestuves. Ir vis dėlto, būtent didelių vestuvių organizavimas kadaise ir išskyrė Jennifer su Ben. Pora susitikinėjo 2002 - 2004 metais ir susižadėjo prieš atšaukdami savo pirmąsias vestuves 2003 m. rugsėjį Jie tokį žingsnį aiškino beprotišku žiniasklaidos susitelkimu aplink jų vestuves: „Dėl pernelyg didelio žiniasklaidos dėmesio, kurio susilaukė mūsų vestuvės, mes nusprendė atidėti šventę“, – anuomet pasidalijo jie pranešime spaudai.


„Kai rimtai svarstėme samdyti tris atskiras nuotakas trijose skirtingose ​​vietose, kad galėtume nukreipti žiniasklaidos dėmesį nuo tikrųjų vestuvių, supratome, kad kažkas yra ne taip. Pradėjome jausti, kad diena, kuri turėjo būti laimingiausia mūsų gyvenime, gali būti ne tokia jau kupina laimės. Jautėme, kad diena, kuri turėjo būti džiaugsminga ir šventa, gali būti sugadinta mums, mūsų šeimoms ir draugams“, – tuomet rašė jie.


Beveik dvidešimt metų trukusi Ben ir Jennifer draugystė - ypatinga. Prieš mėnesį Jennifer kalbėjosi su vieno leidinio žurnaliste ir išreiškė turinti viltį praleisti su Ben visą likusį gyvenimą. „Aš tiesiog noriu, kad mano ateitis būtų kupina meilės ir laimės su vaikais ir savo partneriu“, – sakė ji. „Manau, kad visi nori būti laimingi, su kuo nors pasent ir aš šiuo metu dėl to jaučiuosi saugiai dėl to. Aš taip didžiuojuosi Ben, taip didžiuojuosi tuo žmogumi, kuriuo jis tapo“, – sakė ji.


„Būti sąžiningiems vienas kitam ir mylėti - tai ir yra santykių pagrindas. Jaučiuosi taip, lyg šiandien Ben atsidūrė tokioje savo gyvenimo vietoje, kurioje šiuo metu esu ir aš. O visas mūsų gyvenimas buvo tarsi ilga kelionė, siekiant išsiaiškinti apie save daug dalykų ir pagaliau patekti į vietą, kurioje šiuo metu esame mes kartu. Todėl šiandien mes galime būti laiminguose, sveikuose santykiuose“.


Paskalų leidinys TMZ teigė, kad pora „atrodo, neišskiriama“ nuo tada, kai vėl yra kartu, jiedu drauge pirko namą ir kartais abu būna su savo vaikais. TMZ pranešė, kad praėjusį mėnesį J. Lopez automobilis buvo pastebėtas prie didžiulio dvaro Beverli Hilse, prie jo atvažiavo keli sunkvežimiai, taip pat prie kiekvieno jų dabartinių namų. Vestuves TMZ apibūdino taip: „Ištardami "taip" jie tai darė, lyg pora pabėgti norinčių vaikų“.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis