Khloé Kardashian su ją išdavusiu Tristan Thompson laukiasi antro vaiko

Paskelbta, kad nuomonės formuotoja ir realybės šou „Keeping up with the Kardashians“ žvaigždė Khloe Kardashian greitai taps dviejų vaikų mama. Ji antrojo vaikelio laukiasi su ne kartą ją išdavusiu krepšininku Tristan Thompson. Vaiko su Tristan Khloe susilauks per surogatinę motiną.

Khloe santykiai buvo su NBA žaidėju Tristan Thompson, su kuriuo ji augina savo 4 metų dukrą True Thompson, buvo plačiai aptarinėjami žiniasklaidoje. Jų ryšys buvo gana audringas ir jie išsiskyrė net du kartus. 2021 m. pabaigoje paaiškėjo, kad T. Thompson laukiasi trečio vaiko su asmenine trenere Maralee Nichols.Tristan Thompson ir Khloe Kardashian su dukrele
Tristan Thompson ir Khloe Kardashian su dukrele
Vida PressŽinią, kad Khloé su dukros tėvu Tristan Thompson laukiasi dar vieno vaiko, kurį pagimdys surogatinė motina, patvirtino Khloé atstovas žiniasklaidai. 


Tiesa, ši žinia ištikimiausius įžymybės gerbėjus apstulbino. Dar visai neseniai buvo pranešta, kad Khloe susitikinėja su vienu žinomu privataus kapitalo investuotoju. Buvo skelbta, kad šiuo metu moteris susitikinėja su žmogumi, kuris visai nėra viešo gyvenimo dalis. Šaltinis „People“ pasakojo, kad Khloe susitikinėja su privataus kapitalo investuotoju, su kuriuo jos sesuo Kim Kardashian ją supažindino prieš kelias savaites per vakarienę. Šaltinis paaiškino, kad Khloe santykiai su juo „vis dar yra ankstyvose stadijose, bet Khloe su savo naujuoju paslaptingu vyru jaučiasi tikrai gerai“. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis