Rihanna paskelbta jauniausia JAV milijardiere: iš sąrašo „išstūmė“ Kylie Jenner

Atlikėja ir verslininkė Rihanna tapo jauniausia JAV milijardierė moteris. 2022 m. „Forbes“ leidinio sudarytame JAV moterų milijardierių sąraše ji atsidūrė pirmoje vietoje.

Rihanna, kuriai yra trisdešimt keturi metai, šiuo metu yra sukaupusi 1,4 mlrd. dolerių turto, todėl šiuo metu yra jauniausia JAV milijardierė. Taip pat ji yra pirmoji savo gimtojo Barbadoso milijardierė. 


Rihanna turtus susikrovė ne vien iš dainavimo, ji taip pat yra viena iš „Fenty Beauty“ kosmetikos imperijos savininkių ir 30 proc. jos apatinio trikotažo linijos „Savage x Fenty“ akcijų savininkė. „Fenty Beauty“, įkurta 2017 metais, siekia skatinti įtrauktį, todėl gamina makiažo priemones, tinkančias dešimtims skirtingų odos atspalvių. 
Rihanna
Rihanna
Vida PressNors nuo 2016 metų Rihanna neišleido naujo albumo, ji vis dar turi daugybę gerbėjų. Vien „Instagram“ ir „Twitter“ tinkluose ją seka daugiau nei 100 mln. žmonių. 


Rihanna iš šio sąrašo „išstūmė“ nuomonės formuotoją ir socialinių medijų žvaigždę Kylie Jenner, kurią prieš trejus metus leidinys „Forbes“ buvo įvardines kaip jauniausia JAV milijardiere. Šiuo metu Kylie dabartinė grynoji turto vertė siekia 600 mln. dolerių. Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis