14 - metė Jennifer Lopez dukra prisistatė kaip neapibrėžtos lyties 

Daugeliui įdomu sužinoti, kaip gyvena ir atrodo įžymybių atžalos. Vis dėlto atlikėjos Jennifer Lopez atžalų - dvynių Emma ir Max, kurių ji susilaukė su buvusiu vyru Marc Anthony, viešumoje dažnai nepamatysi.

Tad praėjusią savaitę vykęs Jennifer koncertas Los Anžele, kuriame pasirodė ir jos 14-metė dukra Emma, tapo įdomiu reginiu. Ir ne vien dėl to, kad scenoje Jennifer uždainavo kartu su dukra - atlikėja taip pat pasufleravo, kad jos dukra yra nebinarinės lyties asmuo. Tai asmuo, kuris nepriskiria savęs nei moteriškai, nei vyriškai lyčiai.


Emma ir Jennifer
Emma ir Jennifer
Vida Press


Nors atlikėjo to ir konkrečiai neįvardino, bet kviesdama dukterį į sceną ji pavartojo anglišką žodį „they“, t.y., „jie / jos“.


„Nuolat kviečiu juos / jas padainuoti kartu su manimi, bet jie / jos vis atsisako, tad dabar – išskirtinis atvejis. Jie / jos labai labai užsiėmę (-usios). Bet man pavyko įkalbėti, nors ir kainavo daug. Tačiau jie / jos verti (-os) kiekvieno cento, nes dainuoti duetu galiu su savo mėgstamiausiu scenos partneriu (-e)“, - koncerte kalbėjo dainininkė.


Tuomet scenoje pasirodė ir trumpaplaukė Emma, vilkėdama rožinį kostiumėlį bei rankose laikydama vaivorykštės spalvomis dekoruotą mikrofoną. Tai sufleravo apie Jennifer užsimintą dukros lyties tapatybę.


Tiesa, užuominų apie Jennifer dukros neapibrėžtą lytinę tapatybę būta ir anksčiau. Nors iki dvylikos metu mergaitė rengėsi moteriškais drabužiais, pastaruoju metu jos stilius pakito - ji nusidažė plaukus, nusikirpo juos trumpai ir pradėjo dėvėti drabužius, neapibrėžiančius lyties.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis