Šokėja Eglė Barauskienė pasidalijo šiluma alsuojančiu kadru su savo vyru

Praėjusią savaitę buvo pranešta apie šokėjos, „Agla Pine“ įkūrėjos Eglės Andreikaitės ir verslininko Eimanto Barausko vestuves.

Į Prancūzijoje vykusią įspūdingą tuoktuvių šventę susirinko gausus būrys Eglės ir Eimanto draugų, kurie minėjo poros tapimą šeima net keletą dienų.


Po vestuvių ceremonijos Eglė ir Eimantas pasiliko Prancūzijoje ir šiuo metu mėgaujasi poilsiu šioje šalyje. Eglė vakar socialiame tinkle pasidalijo ir bendra savo bei vyro nuotrauka. Joje matyti, kaip ką tik iškepti vyras ir žmona pozuoja ant suolelio, už kurio atsiveria įspūdingo grožio vaizdas. Po šia nuotrauka pasipylė daugybė komentarų, kuriuose Eglės sekėjai išreiškė susižavėjimą naujai susikūrusia šeima.


Eglės socialinės medijos profilyje tai yra pirmoji nuotrauka, kurioje ji pozuoja kartu su savo vyru.


View this post on Instagram

A post shared by Egle Barauskiene (@egleandr)Primename, kad Eglės ir Eimanto vestuvių šventė vyko saulėtame Èze miestelyje Pietryčių Prancūzijoje. Èze - senas ir romantiškas miestelis ant kalvos maždaug 12 kilometrų nuo Nicos. Vestuvių aplinką puošė žinomo stilisto Manto Petruškevičiaus kurtos gėlių dekoracijos, o pati nuotaka ceremonijos metu puošėsi įspūdinga baltos spalvos ilga suknele.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis