Ir vis dėlto Khloe Kardashian - ne vieniša: jos širdį užkariavo privataus kapitalo investuotojas

Nors prieš keletą dienų Kardashian šeimos narė Khloe Kardashian neigė susitikinėjanti su kuo nors, vis dėlto paaiškėjo, jog vienas vyras užkariavo jos širdį.

Pranešama, kad Khloe susitikinėja su privataus kapitalo investuotoju. Šiuo metu moteris susitikinėja su žmogumi, kuris visai nėra viešo gyvenimo dalis. Šaltinis „People“ pasakojo, kad Khloe susitikinėja su privataus kapitalo investuotoju, su kuriuo jos sesuo Kim Kardashian ją supažindino prieš kelias savaites per vakarienę. Šaltinis paaiškino, kad Khloe santykiai su juo „vis dar yra ankstyvose stadijose, bet Khloe su savo naujuoju paslaptingu vyru jaučiasi tikrai gerai“. 


Khloe Kardashian
Khloe Kardashian
Vida PressPrimename, kad paskutiniai Khloe santykiai buvo su NBA žaidėju Tristan Thompson, su kuriuo ji augina savo 4 metų dukrą True Thompson. Jų ryšys buvo gana audringas ir jie išsiskyrė net du kartus. 2021 m. pabaigoje paaiškėjo, kad T. Thompson laukiasi trečio vaiko su asmenine trenere Maralee Nichols. Tuo tarpu Khloe, atrodo, daug laiko praleidžia su šeima ir neseniai buvo išvykusi su visa šeima į Italiją švęsti sesers Courtney vestuvių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis