Ukrainai grožio konkurse „Mis Visata“ atstovaujanti Victoria Apanasenko: išskirtinės išvaizdos gražuolė, turinti didžiulę širdį

Prieš keletą dienų Ukraina išrinko, kas atstovaus Ukrainai grožio konkurse „Mis Visata“.

Tai - 28 metų Victoria Apanasenko, savanorė iš Černichovo miesto. Taraso Ševčenkos universiteto Psichologijos katedrą baigusi mergina yra įsipareigojusi padėti savo šalies kariams ir pagyvenusiems žmonėms. Ji dirba įvairiose Kijevo valgyklose ir restoranuose, kur ruošia karštus patiekalus kariams ir pagyvenusiems žmonėms.


Gražuolė šviesiaplaukė gimė Černigoveprie Baltarusijos sienos - mieste, kuris nuo pat pirmos karo dienos buvo okupuotas. Pasak Ukrainos atstovų, pasirinkusių Victoria atstovauti konkurse, ji „aktyviai pasisako už Ukrainos laisvę bei pergale kare ir savanoriauja dėl kilnių tikslų“. Kartu su kitais kolegomis Victoria dalija maisto davinius, medicinos ir asmeninės higienos priemones vaikams, kurie dėl karo veiksmų keičia gyvenamąją vietą.


Pati Victoria teigia, kad šis laimėjimas jai - didžiulis pasiekimas. „Tai buvo mano svajonė nuo vaikystės. Labai myliu Ukrainą ir man didelė garbė atstovauti jai tarptautiniu mastu“, – komentavo mergina. Po „Eurovizijos“ konkurso V. Apanasenko bus pirmoji, savo šaliai atstovaujanti tarptautiniu mastu.
Na, o pati Victoria savo šalyje išgarsėjo kaip grožio konkurso „Mis Ukraina 2015“ finalininkė. Vėliau ji pelnė „Ukrainos princesės“ titulą 2016 m.


Psichologijos studijas baigusi Viktoria socialiniame tinkle „Instagram“ tui beveik 200 tūkst. sekėjų. Socialinės medijos paskyroje mergina aktyviai dalijasi informacija apie karą tėvynėje. Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis